Gülben Ergen 'Erhan Çelik ile boşanıyor' haberlerini teyit etti

Serhat Ramay
392 kere okundu

Magazin

Gülben Ergen 'Erhan Çelik ile boşanıyor' haberlerini teyit etti - Magazin Haberleri

Gülben Ergen eşi Erhan Çelik ile boşanacağını açıkladı. 'Yoluma tek başıma devam etme kararı aldım' diyen Gülben Ergen, 'boşanıyorlar' şeklinde yapılan haber teyit etmiş oldu.

Gülben Ergen, ünlü gazeteci Erhan Çelik ile boşanıyor. Boşanma haberi bu sabaha kadar sadece bir iddiaydı. Ancak Gülben Ergen'den gelen açıklama haberin doğruluğunu kanıtladı. Artık 'Gülben Ergen ile Erhan Çelik boşanıyor' cümlesi bir idida değil. Ünlü şarkıcı Instagram hesabından iddiaları doğruladı.

GÜLBEN ERGEN BOŞANMA HABERİNİ DOĞRULADI

Instagram hesabından açıklama yapan Gülben Ergen, Erhan Çelik ile ilgili boşanacağını şu cümlelerle doğruladı: Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur...Kararım en hayırlısıdır... Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır.

Sonuna kadar açtığı ve bir tespih tuttuğu elinin fotoğrafını paylaşan Gülben Ergen'in yüzüksüz parmakları dikkat çekti.

GÜLBEN ERGEN 'BENİMLE YAŞLANMAYA DEVAM ET' DEMİŞTİ

Ünlü şarkıcı severek 2 yıl önce evlendiği ünlü televizyoncu ile birlikte yaşlanma hayalleri kuruyordu. 28 Ağustos'taki bir Instagram gönderisinde "Benimle yaşlanmaya devam et ki daha da çocuklaşsın yaşamımız. Sevinçlerimiz, yaptığım domates konserveleri gibi bollansın, umutlarımız balkon saksısına ektiğim fesleğenler gibi yeşil kalsın. Gülen güzel yüzün hiç solmasın" diye yazmıştı.

ERHAN ÇELİK DE BOŞANMA HABERLERİNİ DOĞRULADI

Twitter hesabından açıklama yapan Erhan Çelik boşanacaklarını şu cümlelerle duyurdu: Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedenle doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum.


Magazin Haberleri

Yorum