Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanıyor mu?

Oğuzhan Hacıoğlu
594 kere okundu

Magazin

Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanıyor mu? - Magazin Haberleri

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'ın özel haberinde Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in boşanacağı iddia edildi.

Renkli Sayfalar'ın günlerce konuşulacak özel haber diyerek sundukları haberde bşaarılı şarkıcı Gülben Ergen ile yaklaşık 2 yıldır evli olduğu Ehan Çelik ile ayrılacağı öne sürüldü.

Erhan Çelik'in bir süre önce evden ayrıldığı ve çiftin boşanmanın hazırlığını yaptığı iddia edildi. Yaşanan büyük bir tartışmanın ardından ikili arasında kriz çıktığı ve Gülben Ergen ile Erhan Çelik çiftinin ayrılık kararı aldığı ifade edildi.

Öte yandan programın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, Gülben Ergen'e özel telefonundan mesaj attıklarını ifade ederek gelecek olan cevabı seyircilerle birlikte paylaşacakları dile getirildi.

GÜLBEN ERGEN ERHAN ÇELİK İLE İLGİLİ KARARINI OCAK AYINDA VERECEK

Renkli Sayfalar ekibinin Gülben Ergen'den aldığı cevap mesajını canlı yayında okudu. Gülben Ergen çocuklarının okullarının ara dönem tatillerinde ABD'ye tatile gideceklerini ifade ederek tatil dönüşü cevap hakkını kullanmak istediğini söyledi.

Gülben Ergen'in bu yanıtının ardından ikili arasında bir sorun olduğu kesinleşirken Ergen'in kararını Ocak ayında belli olacağı ifade edildi.

Çiftin aralarındaki sorunun ne olduğu konusunda bir açıklama gelmezken ikilinin iş tempoları nedeniyle aralarında çıkan krizin ardından düşünmek için kendilerine zaman verdikleri öne sürülüyor.

GÜLBEN ERGEN'İN BOŞANMA İDDİALARI DEDİKODU MU?

Öte yandan Erhan Çelik'in instagram hesabında Gülben Ergen ile çekilmiş fotoğraflarının yer alması ve ünlü sanatçının hala Gülben Ergen Çelik ismi ile sosyal medya hesabını kullanması iddiaların dedikodudan ibaret olabileceğini akıllara getirdi.


Magazin Haberleri

Yorum