Güle Güle Oturun’un sunucusu Selim Yuhay boşandı

0
60

Evim Şahane ve Güle Güle Oturun programlarının ünlü mimarı ve sunucusu Selim Yuhay eşinden boşandı.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Evim Şahane adlı program ardından TV8’e geçmiş ve Güle Güle Oturun adını almıştı. Programın sunucusu olan Selim Yuhay’ın geçtiğimiz günlerde eşine boşanma davası açtığı ortaya çıkmış ve önceki gün görülen davada sonuca itiraz eden Yuhay’ın avukatları boşanma nedenlerine aldatma olayının da eklenmesini istemişti.

Beyaz TV’nin sevilen magazin programın Söylemezsem Olmaz’da ele alınan bu konu hakkında Selim Yuhay’ın eşinin günlüğünü okuduğu ve kendisini aldattığını buradan öğrendiği belirtildi.

Evlin Avidor’un başka bir adama yazdığı iddia edilen notlarlı açıklayan Söylemezsem Olmaz sunucuları bu kişinin de evli olduğunu öne sürdü.

EVLİN AVİDOR KİMDİR?

10 yıldan fazla Evim Şahane ve Güle Güle Oturun programlarının başarılı sunucusu Selim Yuhay ile evli kalan Evlin Avidor, geçtiğimiz yıl anlaşmalı boşanma gerekçesi ile Selim Yuhay’dan ayrılmış ve çocukların velayeti kendisine kalmıştı. Selim Yuhay’a ait Sarıyer’deki bir ev eşi Evlin Lavidor’a bırakılırken Lavidor’da buna karşılık sahibi olduğu mimarlık şirketinin yüzde 5 hissesini Yuhay’a bırakmıştı.

Boşanmanın ardından Selim Yuhay’ın Evlin Lavidor’a ait günlüğü bulması ve okumasıyla birlikte yeniden dava açan Selim Yuhay boşanmanın ‘anlaşmalı boşanma” davasından “boşanma” davasına çevrilmesi talebinde bulundu.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here