Güneş Mustafa Pektemek'i gönderiyor

Serhat Ramay
176 kere okundu

Spor

Güneş Mustafa Pektemek'i gönderiyor - Spor Haberleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş transfer çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Güneş, forma şansı bulamayan Mustafa Pektemek'in başka takıma gitmesinde yarar gördüğünü söyletdi.

Takıma 6 takviye beklediğini söyleyen Güneş, ayrılacak isimlerle ilgili de konuştu. Güneş, "Galatasaray maçında oynamayan birçok isim vardı. Ben santrfor istiyorum ama bu Cenk Tosun'a güvenmiyorum diye değil! O zaman Cenk'i tutmazdım. Mustafa Pektemek oynamıyor, kulüp bulursa gitmesinde yarar var. Tolgay Arslan da oynamadı ama şimdi oynuyor. Kerim Frei oynar oynamaz, bilmiyorum. Adriano da sol bek oynar, sağda oynar, ortada oynar. Oyuncu her daim hazır olacak." dedi.

KESİNLİKLE KOLAY TESLİM OLMAYACAĞIZ

Ortada bir durum var, bu durumdan biz de yönetim de rahatsız. Geçen sene de bu durum vardı. Geçen sene savunmamız bizi iyi taşıdı ama baktığınızda kağıt üzerinde soru işareti görüyordunuz. Bu ayrı bir şey ama kesilikle kolay biz teslim olmayacağız. Şampiyonluk yarışında Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Konyaspor, Bursa zirvede olabilir. Başakşehir hava olarak buraya giremiyor.


Spor Haberleri

Yorum