Güzel ve Gürkan Evleneceksen Gel’de kavga etti

0
69

Show TV’nin sevilen evlendirme programı Evleneceksen Gel’de Güzel ve Gürkan arasına “resmiyet” krizi girdi.

Evleneceksen Gel’in 24 Kasım’da ekrana gelen yeni bölümünde Güzel ve Gürkan arasına evlilik krizi girdi. Güzel’i annesiyle birlikte tanıştıran Gürkan, gelin adayından biraz daha süre istedi.

Aralarındaki ilişkinin resmiyete dökülmesini isteyen ilişkinin uzamaması için aralarındaki beraberlikte resmiyet olması gerektiğini söyledi. Gürkan’ın annesi ise acil kararlar alınmasını istemediği için Gürkan ve Güzel’e uyarılarda bulundu.

Annesi ve Güzel arasında kalan Gürkan, “bir tarafta ailem var bir tarafta sen varsın, ailemi nasıl ezeyim sorun olmasa şimdi nikahı basarım” dedi.

Tartışmaların ardından canlı yayına bağlayan Gürkan’ın annesi “bu saatten sonra zor ben karışmadım bakın yine anlaşamıyorlar” diyerek Gürkan’a artık bir karar vermesi gerektiğini söyledi.

Evleneceksen Gel adlı evlilik programında Güzel ile Gürkan bir kez daha kavga etti.

Öte yandan Oğuz’un doğum gününe katılan Gürkan, Güzel’den ikinci kez uyarı alırken programın ilerleyen bölümlerinde Gürkan, “Sen benim hislerimle oynadın beni çok pişman ettin” diyerek Güzel ile arasında yaşanan gerginliği devam ettirdi.

Güzel ile Gürkan arasındaki son durum

Geçtiğimiz günlerde programa farklı adaylarla devam etme ve ayrılma kararı alan Güzel ile Gürkan birbirlerini unutamadı.

Gürkan yaptığı açıklamalar ile Güzel’i ağlatırken, ikili arasında yaşanan evlilik krizinin ardından gelin adayı yeniden barışmak istediğini ifade eden Gürkan “Biz yarım kaldık Seda abla” diyerek Güzel ile yeniden devam etmek istediğini belirtti.

Gürkan’ın romantik sözleri karşısında daha fazla karşı koyamayan Güzel evlilik ve nişan teklifi ısrarların yinelerken Gürkan’ın devam etme isteğini kabul etti.

İkili stüdyodan birlikte ayrılırken nişan ve diğer meselelerle ilgili kararlarını stüdyo dışında konuşacaklarını söyledi.

Evleneceksen Gel’in yeni bölümlerinde Güzel ve Gürkan arasında devam eden ilişkinin detayları belli olacak.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here