Güzel ve Gürkan Evleneceksen Gel'de kavga etti

Oğuzhan Hacıoğlu
1085 kere okundu

Televizyon

Güzel ve Gürkan Evleneceksen Gel'de kavga etti - Televizyon Haberleri

Show TV'nin sevilen evlendirme progrmaı Evleneceksen Gel'de Güzel ve Gürkan arasına 'resmiyet' krizi girdi.

Evleneceksen Gel'in 24 Kasım'da ekrana gelen yeni bölümünde Güzel ve Gürkan arasına evlilik krizi girdi. Güzel'i annesiyle birlikte tanıştıran Gürkan, gelin adayından biraz daha süre istedi.

Aralarındaki ilişkinin resmiyete dökülmesini isteyen ilişkinin uzamaması için aralarındaki beraberlikte resmiyet olması gerektiğini söyledi. Gürkan'ın annesi ise acil kararlar alınmasını istemediği için Gürkan ve Güzel'e uyarılarda bulundu.

Annesi ve Güzel arasında kalan Gürkan, "bir tarafta ailem var bir tarafta sen varsın, ailemi nasıl ezeyim sorun olmasa şimdi nikahı basarım" dedi.

Tartışmaların ardından canlı yayına bağlayan Gürkan'ın annesi "bu saatten sonra zor ben karışmadım bakın yine anlaşamıyorlar" diyerek Gürkan'a artık bir karar vermesi gerektiğini söyledi.

Öte yandan Oğuz'un doğum gününe katılan Gürkan, Güzel'den ikinci kez uyarı alırken programın ilerleyen bölümlerinde Gürkan, "Sen benim hislerimle oynadın beni çok pişman ettin" diyerek Güzel ile arasında yaşanan gerginliği devam ettirdi.

Etiketler: evleneceksen gel

Televizyon Haberleri

Yorum