Habertürk'ün internet sitesi yenilendi

Oğuzhan Hacıoğlu
171 kere okundu

Teknoloji

Habertürk'ün internet sitesi yenilendi - Teknoloji Haberleri

Türkiye'nin en çok tıklanan 4. haber sitesi olan Habertürk internet sitesinde büyük değişikliğe giderek arayüzünü tamamen yeniledi.

Kullanıcı odaklı bir internet sitesi geliştirmeyyi hedefleyen Habertürk internet sitesinin arayüzünde büyük değişiklikler yaptı. Kullanıcıların kendi istedikleri bölümü ön plana çıkarabilecekleri istemediklerini hiç göremeyecekleri bir sistem geliştiren Habertürk sayfanın sol üst kısmında yer alan ikon ile kullanıcılara kendi istedikleri Habertürk'ü yaratma imkanı verdi.

Magazin bölümünü hiç görmek istemeyenler sol üst kısımda bulunan ikondan magazin sekmesini kapalı hale getirerek magazin haberlerini kapatabiliyor. Aynı şekilde foto haber ve benzeri özelliklerin de gizlenebildiği yeni Habertürk'te haber kategorileri istenildiği şekilde de sıralanabiliyor.

HABERTÜRK.COM İSTENİLEN BİÇİMDE YÖNETİLEBİLECEK

Spor meraklısı olan kişilerin spor haberlerini en yukarıda görebileceği gibi transfer haberlerinden bıkan kişilerin spor haberlerini sayfanın alt kısmına sürükleyebileceği bu yeni sistemin kullanıcı odaklı olduğu ifade edildi.

Etiketler: habertürk

Teknoloji Haberleri

Yorum