Hadise'den 3 Adam'da olay göğüs dekoltesi

Hakan Ödemiş
4844 kere okundu

Televizyon

Hadise'den 3 Adam'da olay göğüs dekoltesi - Televizyon Haberleri

Hadise 3 Adam'ın 23 Kasım'da ekrana gelen yeni bölümünde olay göğüs dekoltesi ve yeni saç rengi ile dikkatleri üzerine çekti.

Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in sunuculuğunu üstlendiği 3 Adam'ın 23 Kasım'da ekranan gelen yeni bölümünde konuk olan Hadise yeni saç rengi ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Programın ilk dakikalarında günlük yaşantısından bahseden Hadise, O SesTürkiye'nin çok iyi gittiğini ancak çok yorulduğunu ifade etti. O esnada stüdyonun arka kısmında bulunan Acun Ilıcalı "baksen" diye seslenirken stüdyodaki konukların " Acun Acun" diye tezahürat yapmasının ardından başarılı yapımcı da kısa bir süreliğine 3 Adam'a katıldı. Eser Yenenler "abi sen neden 3 Adam'a katılmıyorsun" diye soru sorarken Acun Ilıcalı'dan stüdyoda bulunan seyircilere sürpriz geldi. Yapılan tezahüratı oldukça seven Ilıcalı "buradaki seyircinin ismini tek tek aldıracağım ben 3 Adam'a konuk olduğumda bu arkadaşların da burada olmasını istiyorum" dedi.

HADİSE: SERT BİR KARAKTER OYNAMAK İSTERİM

Öte yandan konu oyunculuğa gelince güzel şarkıcı sert bir karakter oynamak istediğini dile getirdi. Program konukları ile ufak skeçler oynayan 3 Adam'da Hadise'nin sevgilisi rolünü İbrahim Büyükak oynadı.

Güzel şarkıcının koyu kahverengi ve siyah karşımı yeni saçları ve programda giydiği derin göğüs dekolteli elbisesi ise sosyal medyada olay oldu.


Televizyon Haberleri

Yorum