Hakan Altun Serenay Sarıkaya'yı ayakta alkışladı

Oğuzhan Hacıoğlu
1899 kere okundu

Magazin

Hakan Altun Serenay Sarıkaya'yı ayakta alkışladı - Magazin Haberleri

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Beyaz Show'da Hakan Altun'un 'Telefonun başında çaresiz bekliyorum' adlı parçasını seslendirirken parçanın sahibi Hakan Altun Serenay Sarıkaya'yı ayakta alkışladı.

Geçtiğimiz hafta yeni sezonu ve farklı formatıyla ekrana merhaba diyen Beyaz Show'un ilk bölüm konukları arasında yer alan Serenay Sarıkaya ve Hakan Altun muhteşem bir şarkı performansı ortaya koydu.

Güzelliği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Serenay Sarıkaya bu kez şarkı performansıyla büyük beğeni topladı. Programda Hakan Altun'un "Telefonun başında" adlı parçasını hissederek söyleyen Serenay Sarıkaya şarkıyı bitirdikten sonra Hakan Altun kendisini ayakta alkışladı.

Dün bir açılışta görüntülenen Hakan Altun, bu durum kendisine sorulunca "Benim bu parçamı herkes okudu, çok kişi seslendirdi ama Serenay gibi içten kimse okumadı, çok güzel bir sesi varmış ben bilmiyordum. Serenay'cım sana sesleniyorum buradan mutlaka albüm yapman gerek" dedi.

SERENAY SARIKAYA'NIN SÖYLEDİĞİ BÜTÜN ŞARKILAR

3 Adam adlı televizyon programının yeni sezonuna da konuk olarak katılan Serenay Sarıkaya burada da Sezen Aksu'ya ait bir parçayı seslendirmiş ve yine stüdyodakilerden tam not almıştı. Sosyal medyada videoların altına yapılan yorumlarda "Allah bizden almış Serenay'a vermiş, Maşallah, ses desen var, yüzü güzel kendisi güzel, oyunculuğu da mükemmel" yorumlarına yer verildi.

Geçtiğimiz yıllarda da başrolünü oynadığı Medcezir adlı dizide Halil Sezai'nin İsyan adlı parçasını seslendire Serenay Sarıkaya dizinin takipçilerini ağlatmıştı.


Magazin Haberleri

Yorum