Hakan Şükür Amerika'da iş buldu! Üniversite hocası oldu

Serhat Ramay
155 kere okundu

Türkiye

Hakan Şükür Amerika'da iş buldu! Üniversite hocası oldu - Türkiye Haberleri

FETÖ nedeniyle hakkında yakalama kararı bulunan Amerika'daki Hakan Şükür Kuzey amerika Üniversitesi'nde ders vermeye başlıyor.

FETÖ soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı olan Hakan Şükür, ABD'de Kuzey Amerika Üniversitesi'nde ders vermeye başlıyor.

Türkiye’de hakkında yakalama kararı olan ve ABDye kaçan Hakan Şükür, bir üniversitede ders vermeye başlıyor. Ayrıca Şükür öğrencilere de futbol tekniklerini öğretecek.

hakan şükür üniversite hocası oldu

Türkiye’de 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminden sorumlu Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yakınlığıyla bilinen North American University’nin (Kuzey Amerika Üniversitesi) hakkında yakalama kararı çıkarılan FETÖ mensubu eski milli futbolcu Sabah’ın haberine göre, Hakan Şükür’ü bir etkinlik için davet ettiği ortaya çıktı. FETÖ’nün avukatı Şükür’ün üniversitenin futbol takımına futbol teknikleri ve liderlik modelleme dersleri vereceği öğrenildi. Kaçak Şükür’ün daha önce California eyaletine yerleştiği iddia edilmişti. Ancak üniversite Texas eyaletinin Stafford kentinde bulunuyor.


Türkiye Haberleri

Yorum