Hakan Şükür ile şok sohbet: Naim Süleymanoğlu'nu sevmiyorum

Serhat Ramay
352 kere okundu

Spor

Hakan Şükür ile şok sohbet: Naim Süleymanoğlu'nu sevmiyorum - Spor Haberleri

Hakan Şükür'ün FETÖ lideri Fethullah Gülen ile birlikte katıldığı sohbette ilginç diyaloglar dikkat çekiyor. Gülen, ısrarla halterci Naim Süleymanoğlu'nu sevmediğini belirtiyor.

FETÖ'nün en yakınındaki isimlerden olarak bilinen Hakan Şükür'ün teröristbaşı Fetullah Gülen ile birlikte katıldığı sohbetteki görüntüleri ortaya çıktı.

O görüntülerde Hakan Şükür, kendisinden olan arkadaşlarının ve Beşiktaş'taki bazı arkadaşlarının selamını getirdiğini söylüyor. Sohbette bulunan ve görüntülerde yer almayan bir kişi ise Gülen'e Hakan Şükür'ün Inter'e transferini soruyor. Teröristbaşı ise 'bu transfer için Adnan bey'le (Dönemin G.Saray yöneticisi Adnan Polat) görüştük, böyle olmasının uygun olduğunu bize söyledi' diye cevap veriyor.

Naim Süleymanoğlu'nu sevmiyorum

Görüntülerde dikkat çeken bir başka detay ise teröristbaşı Fetullah Gülen'in Galatasaray ile ilgili yaptığı yorumlar... Gülen sohbet esnasında Hakan Şükür'ün transferi dışında 'Galatasaray'ı himmetle, dua ile ayağa kaldıracağız' ifadesini kullanıyor. Ayrıca Gülen sohbet içerisinde milli halterci Naim Süleymanoğlu'ndan da hoşnut olmadığını açıklıyor.


Spor Haberleri

Yorum