Hakan ve Gizem Hatipoğlu Merve Oflaz ile buluştu

Oğuzhan Hacıoğlu
297 kere okundu

Magazin

Hakan ve Gizem Hatipoğlu Merve Oflaz ile buluştu - Magazin Haberleri

Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Survivor adlı yarışma programından arkadaş olan Hakan Hatipoğlu eşi Gizem Hatipoğlu ve Survivor'un tek kadın birinci Merve Oflaz Akmerkez'de biraraya geldi

Survivor yarışmasıyla tanıdığımız Merve Oflaz ile Gizem-Hakan Hatipoğlu çifti önceki gün Akmerkez’de buluştu. Hayli neşeli olan üç ünlü isim, “Survivor Akmerkez” olmuş sözlerine “Evet öyle oldu” diyerek kahkaha attı.

Hakan Hatipoğlu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında tanıştığı Gizem ile bir süre sonra sevgili olma kararı almış ardından da ailelerin tanışmasıyla birlikte evlilik yolu gözükmüştü. Aynı programda yer alan Merve Oflaz da kısa bir süre sonra oyunculuk kariyerine başlamış ve Muhtelem Yüzyıl'ın ilk sezonlarında diziye cariye olarak girmişti.

Survivor'un All Star bölümlerine de katılan Merve Oflaz ve Hakan Hatipoğlu burada birbirlerini desteklemişlerdi. Şu sıralar TV8'de yer alan programların tartışıldığı panoramalara yorumcu olarak katılan Hakan Hatipoğlu burada yarışmacıların değerlendirilmesine katkı sağlıyor. Eşi Gizem Hatipoğlu ise kendi sunduğu program olan Ev Gezmesi ile elevizyon ekranlarında yer almıştı.


Magazin Haberleri

Yorum