Hande Ataizi’de evlilik programı sunacak

Ayşe Çolak
290 kere okundu

Magazin

Hande Ataizi’de evlilik programı sunacak - Magazin Haberleri

Ünlü oyuncu Hande Ataizi ekranlara evlilik programı sunucusu olarak dönmeye hazırlanıyor. Ataizi izdivaç programı sunacak.

Sinema ve TV oyuncusu Hande Ataizi ekranlara dönüyor. Son dönemde ekrana gelen dizilerinde aradığını bulamayan, uzun süredir de, sinema filmi çekmeyen Hande Ataizi, sunucu olarak TV’de boy gösterecek. Hande Ataizi kamuoyunda uzun süredir tartışılan, yeni sezonda ekranlara gelecek olan evlilik programlarından birinin sunucusu olacak.

EYLÜL'DE EKRANLARA GELECEK

Eylül ayında Star TV’de ekrana gelecek olan programı için heyecanlı olan Hande Ataizi Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Ataizi yaptığı açıklamada programın adının henüz belli olmadığını, kamuoyunda tartışmalı olan evlilik programlarını hiç izlemediğini ancak, kendilerine göre bir başarıları olduğu için yıllardır ekranda bulunduklarını, söyledi. Programı kendi tarzıyla yapacağını söyleyen Ataizi, “Biliyorsunuz yıllar önce TNT’de yapmıştım. O dönem kanal kapatılınca biz de işimizden olmuştuk. Bu programı seviyorum, içinde insanlar olduğu için. Farklı bakış açıları ve farklı hikayelere tanık oluyorsunuz” diye konuştu.


Magazin Haberleri

Yorum