Hande Fırat Altın Kelebek'i Aydın Doğan'dan aldı

Oğuzhan Hacıoğlu
637 kere okundu

Magazin

Hande Fırat Altın Kelebek'i Aydın Doğan'dan aldı - Magazin Haberleri

Yılın medya olayında Altın Kelebek'e layık görülen Hande Fırat ödülünü Doğan Medya'nın sahibi Aydın Doğan'dan aldı.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli olayları arasında yer alan 15 Temmuz darbe girişiminde darbe girişiminin bastırılmasında büyük rol oynayan Hande Fırat Altın Kelebek'te de ödül aldı.

Darbe girişiminin yaşandığı esnada büyük bir habercilik örneği göstererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı canlı yayına bağlayan Hande Fırat, cep telefonu aracılığı ile yaptığı görüşmede Erdoğan'ın halka hitap etmesini sağlamıştı.

Hande Fırat'ın Erdoğan'ı canlı yayına almasının ardından Erdoğan halka meydanlara çıkma çağrısında bulunmuş ve darbe girişimini engellemek isteyen kalabalık gruplar meydanlara akın etmişti.

HANDE FIRAT'A ALTIN KELEBEK'İN EN ANLAMLISI GELDİ

Darbe girişiminin başarısız olmasının ardından Hande Fırat hem Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hem de Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmüş kendilerinden teşekkür almıştı.

"Yılın en önemli medya olayı" ödülüne Altın Kelebek'te layık görülen Hande Fırat ödülünü Doğan Medya'nın patronu Aydın Doğan'dan aldı.

Altın Kelebek'i aldığı esnada duygusal anlar yaşayan Hande Fırat, o günü anlatan kısa bir konuşma yaparak ödül için herkese teşekkür etti.


Magazin Haberleri

Yorum