Hande Fırat’ın 15 Temmuz’da giydiği beyaz atlet… Nedim Şener yazdı

0
18

FETÖ’cülerin ihbar mektuplarıyla 15 Temmuz soruşturmasını bulandırmaya çalıştıklarını belirten Nedim Şener, mektuplardan birinde Hande Fırat’ın 15 Temmuz gecesi canlı yayında giydiği beyaz atletin bile senaryo olduğunun belirtildiğini yazdı.

Algı operasyonlarına devam eden FETÖ’cülerin gönderdikleri ihbar mektuplarına göre Hande Fırat’ın 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile facetime görümesi yaparken giydiği beyaz atlet bile senaryonun bir parçasıydı! 15 Temmuz’un kara kutusu Adil Öksüz’ün MİT ajanı olduğu yolundaki iddiaları güçlendirmesi için oluşturulan belgenin sahte olduğunu ortaya çıkaran Nedim Şener bugün de bir başka ilginç yazıya imza attı. Nedim Şener Adil Öksüz’ün MİT ajanı olduğunu gösteren ancak sahte olan belgenin denizbayrak83 adlı Twitter hesabından servis edildiğini belirttikten sonra aynı sahte belgenin 4 Kasım 2016 tarihinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve CHP Milletvekili Aytun Çıray’a ulaştırıldığını belirtti.

Nedim Şener ulaştırılan sahte belgeler ve ulaştıran kişi ile ilgili olarak “Bunu ilk okuduğumda kumpas davaları sürecindeki sahte ihbar mektuplarını hatırladım. O zamanlar ‘Yurtsever subay’ rumuzu kullanılırdı. Bu mektupta da bir ‘Yurtsever MİT’çi havası var. Ancak her iki mektupta da üslup aynı.

Posta gazetesi yazarı Nedim Şener’in yazısının bir bölümü

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here