Hande Yener açıkladı Tarkan, Gülşen ve ben

Oğuzhan Hacıoğlu
297 kere okundu

Magazin

Hande Yener açıkladı Tarkan, Gülşen ve ben - Magazin Haberleri

Türk popunun başarılı isimlerinden Hande Yener nişanlısı Ümit Cem Şenol ile nasıl tanıştığını anlatırken pop dünyasını yakından ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu.

Usta magazinci Cengiz Semercioğlu'na samimi açıklamalarda bulunan Hande Yener, Ümit Cem Şenol ile tanışma hikayesini anlattı. Yurtdışında yaşayan bir fotoğrafçı ile tanışmak istediğini ancak ona bir türlü ulaşamadığını ifade eden Hande Yener kendisinin bir arkadaşının Ümit Cem Şenol'u onun da adı geçen fotoğrafçıyı tanıdığını dile getirdi. Arkadaşının vasıtasıyla Ümit Cem Şenol ile tanışan Hande Yener ardından birlikte kısa bir süre keyifli vakit geçirdiğini dile getirerek konser maratonu nedeniyle farklı bölgelerde bulunmak zorunda kalsalar da WhatsApp üzerinden sürekli mesajlaştıklarını ifade etti.

Birçok arkadaşının elektronik müzik yaptığı anda müziğini eleştirdiğini ifade eden Hande Yener "siz dinlemeseniz de çocuğunuz dinleyecek" diyerek döneme başarılı bir şekilde ayak uydurduğunu ifade etti.

HANDE YENER: ALTIN KELEBEK ÖNEMLİ BİR ÖDÜL

Altın Kelebek ödül töreninin değerli bir tören olduğunu ifade eden Hande Yener bu yıl da Mor şarkısı ile aday olduğunu dile getirerek ödül almayı çok istediğini söyledi. Önceki dönemelrde Yalanın Batsın ve Romeo ile iki kez Altın Kelebek'i aldığını ifade eden Hande Yener, "Türk Pop müziğinin üç büyükleri kim" sorusuna ise "Tarkan, Gülşen ve ben" yanıtını verdi.

Erken yaşta anne olmasıyla ilgili de konuşan Hande Yener mükemmel bir oğlunun olduğunu dile getirirken kendi şarkılarının da DJ'liğini yaptığını belirtti. Oğlunun Amerika'dan bir DJ'lik teklifi aldığını söyleyen Hande Yener önümüzdeki günlerde oğlunun oraya gidebileceğini aktardı.

Etiketler: hande yenertarkan

Magazin Haberleri

Yorum