Harun Kolçak'tan üzücü haber hastalığı nüksettti

Oğuzhan Hacıoğlu
410 kere okundu

Türkiye

Harun Kolçak'tan üzücü haber hastalığı nüksettti - Türkiye Haberleri

Bir süredir kanser hastalığı ile mücadele eden ünlü müzisyen Harun Kolçak bu kez belindeki rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Haziran ayında prostatkanseri teşhisi konulan ve hastaneye kaldırılan 90'ların unutulmaz şarkıcısı Harun Kolçak uzun süren bir tedavi sürecinin ardından taburcu edilmişti. Taburcu olduğunun haberini sosyal medyadan paylaşan Harun Kolçak bu kez Twitter adresi üzerinden hastalığı ile ilgili açıklama yaptı.Hastanede kaldığı 3 ay boyunca 13 ameliyat geçiren Kolçak, kanseri yeni yenmişken şimdi de belinden rahatsızlandığını Twitter hesabından yaptığı "Şimdi de belimdeki rahatsızlık nüksetti. Kim büyü yapıyor bana ulen?" açıklama ile duyurdu.

Harun Kolçak'ın son sağlık durumu

Sağlık durumunun şimdilik stabil olduğu öğrenilen başarılı şarkıcınını belindeki rahatsızlık nedeniyle de bir operasyon geçirebileceği ifade edilirken her şeye rağmen ünlü şarkıcının moralinin yerinde olduğu belirtildi. Kolçak'ın sağlık durumunda endişe verici bir durumun olmadığı dile getirilirken hastalığı ile ilgili önümzdeki günlerde yeniden açıklama yapması bekleniyor.

Etiketler: harun kolçakhasta

Türkiye Haberleri

Yorum