Havaalanında gözaltına alınan Akın Atalay kimdir? Cumhuriyet gazetesi soruşturması!

Serhat Ramay
1082 kere okundu

Türkiye

Havaalanında gözaltına alınan Akın Atalay kimdir? Cumhuriyet gazetesi soruşturması! - Türkiye Haberleri

Bir süredir büyük bir titizlikle sürdürülen Cumhuriyet gazetesi soruşturmasında Akın Atalay gözaltına alındı. Akın Atalay'ın hakkında yakalama kararı bulunuyordu. Akın Atalay kmidir?

Havaalanında gözaltına alınan Cumhuriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Akın Atalay kimdir? Akın Atalay hakknıda Cumhuriyet gazetesi soruşturmasında gözaltı kararı bulunmaktaydı. Bir süredir Almanya'da olan Akın Atalay bugün öğle saatlerinde Türkiye'ye dönüş yaptı. Akın Atalay havaalanında polis tarafından gözaltına alındı.

akın atalay kimdir

AKIN ATALAY KİMDİR?

Akın Atalay, bugün uçağı ile saat 11:45'de Berlin'den İstanbul'a THY uçağıyla geldi. Cumhuriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı olan avukat Akın Atalay bir anda gündem oldu. Akın Atalay, Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarları hakkında yürütülen soruşturma kapsamında Akın gözaltına alındı.

gözaltına alınan akın atalay kimdir

Akın Atalay kamuoyunda ilk olarak gazeteci Ahmet Şık'ın avukatı olarak duyulmuştu. Bilindiği gibi Ahmet Şık, FETÖ'cülerin kumpasıyla cezaeevinde yatmıştı. Atalay aynı zamanda Pınar Selek'in de avukatlığını yapmış bir isim.

AKIN ATALAY CUMA GÜNÜ TÜRKİYE'YE DÖNECEĞİNİ BİR YAZIYLA DUYURMUŞTU.


Türkiye Haberleri

Yorum