Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı

Oğuzhan Hacıoğlu
529 kere okundu

Televizyon

Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı - Televizyon Haberleri

Hayat Şarksı'nın 30. yeni bölüm fragmanı Youtube'da izlenmeye başladı. Hayat Şarkısı'nın 15 Kasım'da ekranlara gelecek olan yeni bölümünde Hülya'nın büyük sırrı ortaya çıkacak.

Hayat Şarkısı'nın 15 Kasım'da ekrana gelecek olan yeni bölüm fragmanında Hülya, Melek ve Kerim arasında yaşanacak olan bebek meselesi gündem olacak. Hayat Şarkısının yeni fragmanında abisi Kerim'in yanına giderek kendisine hesap vemresini istersen, Kerim'in karısı Melek'i tehdit edecek. Melek'in kzını alıp başka yerlere gitmesini isteyen Kerim'in karısı Melek'i zor durumda bırakacak. Öte yandan Mahir, Hülya'nın gizli belgelerini ele geçirerek ortalığı karıştırmaya çalışacak.

İŞTE HAYAT ŞARKISI 30. BÖLÜM FRAGMANI

HAYAT ŞARKISI 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kanal D’nin beğeni ile takip edilen dizisi Hayat Şarkısı’nın 8 Kasım’da ekrana gelen 29. Bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Hülya ablası Melek’in yanına giderek bebeğin kimliğini görmek istedi. Ablasının evinde tartışma yaşayan Hülya bebek ile ilgili bilgileri öğrendikten sonra ablasının evinden ayrıldı. Melek’in kendisine bir şeyler yaptığından şüphelenen Hülya kendi kendine konuşma yaparken “ablam o benim kötülüğümü istemez” dese de içten içe ablasından şüphelenmeye devam etti.

Öte yandan Melek’in çalıştığı işyerine giden Hüseyin Melek’in evine taşınmak istediğini dile getirdi. Melek ise kızının geleceği üzerinden kendisine duygusal şantaj yaptığını iddia ederek “sen şaşırmışsın Hüseyin” dedi.

Kerim yen asistanı ile birlikte kitabı üzerinde çalışma yapmaya devam ederken ikili arasında gergin dakikalar yaşandı. Ailelerinden kalan eşyalar üzerine atışmaya başlayan Kerim ve asistanı ormanlık alanda çalışma yapan gönüllüleri ziyaret etti.

Filiz ise yeni sevgilisi ile birlikte yaşama kararı alırken eve gelen ablası kendisine erkek arkadaşının ondan para koparmaya çalıştığını anlattı. Çocukla ilgili velayet davası açıldığını hatırlatan ablası Filiz ile yaşadığı kısa tartışmanın ardından evden ayrıldı.

Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm fragmanı hakkında atılan tweetler


Televizyon Haberleri

Yorum