HTC ve dokunmatik çerçeveli amiral gemisi yeni telefonu

0
29

HTC çerçeveleri dokunmatik olan yeni bir amiral gemisiyle geliyor. 2016 yılında yayınlanan konsept video gerçeğe dönüşmek üzere. HTC Ocean adlı yeni amiral gemisi telefon dokunmatik çerçeveli ekranıyla dikkat çekiyor.

Son olarak Google ile ortak bir proje gerçekleştirilen ve HTC etiketiyle Google Pixel telefonlarını çıkaran Tayvan merkezli teknoloji şirketi, bu kez dokunmatik çerçeveli bir amiral gemisi için yoğun uğraş veriyor. Bilindiği gibi uzun bir süredir dokunmatik ekranlı telefonları alışığız. Ancak HTC bunu bir adım daha öteye taşıyarak bu kez dokunmatik çerçeveli yapısıyla dikkat çeken bir telefon yaptı.

HTC ve dokunmatik çerçeveli amiral gemisi yeni telefonu

HTC’nin çok kısa bir süre içinde raflardaki yerini alması beklenen amiral gemisi telefonu HTC Ocean’ın merak edilen özellikleri gün yüzüne çıkmaya başladı.

Yeni telefonun özellikleri

HTC nin yeni amiral gemisi ile ilgili 2016 yılında bilindiği gibi bir konsept video yayınlanmıştı. Bu videoda telefonun çerçevelerini dokunarak çeşitli işlemler yapmak mümkündü. Bugün ortaya çıktı ki o video konsept bir telefondan daha fazlasıydı. HTC’nin gerçekten telefonun çerçevelerine dokunarak işlem yapabilmenin mümkün olduğu bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Telefonun özelliklerine gelince HTC’nin yeni amiral gemisinde Snapdragon 835 kullanılacak. 5.5 inç büyüklüğündeki ekran QHD olacak. Aynı zamanda HTC’nin yeni amiral gemisi telefonu, Android’in en son sürümü de donatılmış olacak.

HTC’nin yeni modeli Ocean’ın nisan ayında resmi olarak tanıtılacağı öngörülüyor. HTC’nin dokunmatik çerçeveli yeni amiral gemisi telefonuyla ilgili detaylar önümüzdeki günlerde daha da netleşecek.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here