HTC kullanıcılarına Nougat müjdesi

Serhat Ramay
259 kere okundu

Teknoloji

HTC kullanıcılarına Nougat müjdesi - Teknoloji Haberleri

HTC Nougat 7.0 güncellemesi için erken bir zamanda yaptığı açıklamada yeni telefonlarının yıl sonuna kadar güncellemeyi alacağını duyurmuştu. HTC şimdi yeni bir bildirimde daha bulundu ve HTC 10, One M9 ve One A9 gibi en yeni telefonlarının ekim ayından itibaren yeni Android güncellemesini alacağını duyurdu.

Android 7.0 Nougat bu hafta başında yayınlandığında, HTC en yeni iki amiral gemisi telefonunu 2016 sonuna kadar en yeni Android sürümüne güncelleyeceğini açıklamıştı. HTC, bugün yaptığı resmi duyuruyla HTC 10, One M9 ve One A9 gibi en yeni cihazlarının ekim ayından itibaren güncelleneceğini ilân etti.

SONRASINDA SIRA İKİ CİHAZDE

HTC Türkiye’nin Twitter hesabından da yapılan duyuruya göre, Android’in son sürümü olan 7.0 Nougat’ın çok yakında HTC 10, HTC One M9 ve HTC One A9’a geleceği açıklandı. Öncelikle HTC 10 Android Nougat güncellemesi dağıtılacak. Sonra sıra diğer iki cihaza gelecek.

HTC KULLANICILARININ KÖTÜ HATIRALARI

Öte yandan Android güncellemeler konusunda kötü hatıralara sahip olan HTC kullanıcıları, Marshmallow'da yaşadıkları hayal kırıklığını bir kez daha yaşamak istemiyor. Tayvanlı HTC'nin üst düzey yöneticileri Android 6.0 Marsmallow çıktıktan 90 gün içinde telefonlarına güncellemenin geleceğini duyurmuş ancak bir hayligecikme yaşanmıştı.


Teknoloji Haberleri

Yorum