Hüseyin Kalpar'dan haberbedava.com'a özel açıklamalar

Serhat Ramay
183 kere okundu

Alanyaspor

Hüseyin Kalpar'dan haberbedava.com'a özel açıklamalar | Futbol - Alanyaspor Haberleri

Alanyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, habedbedava.com'a özel açıklamalarda bulundu. Bitirici vuruşu yapmakta şanssızlıklar yaşadıklarını belirten deneyimli teknik adam, şeytanın bacağını Gaziantepspor karşısında kırmak istediklerini söyledi.

Sezona istediği gibi başlayamayan Alanyaspor, Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalaraka müthiş bir dönüşe imza atmıştı. Ancak Alanayspor'un yükselişi kısa sürmüş, sonraki iki hafta Bursaspor ve Kasımpaşa maçlarından sahadan mağlup ayrılmıştı.

Bu hafta kötü gidişe dur demek isteyen Alanyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, haberbedava.com'a şu açıklamaları yaptı:

"İnşallah, yenmek için mücadele edeceğiz. Talihsiz, hak etmediğimiz maçlar kaybettik. Futbolun azizliğine uğradık ve kazanmamız gereken maçları kaybettik. Gol atma becerimizde problemler vardı. İstatistiklerde her şey bizim lehimizde. Sonuca gidemiyoruz. Tabelayı değiştirecek bitirici vuruşları yapamadık. İki haftadan beri rakiplerin kalecisi haftanın kalecisi oluyor.

Eksiğimiz yok

Şu anda bir eksiğimiz yok. Yönetim ile de her hangi bir sorumuz yok. Şeytanın bacağını Gaziantepspor maçında kırmak istiyoruz.


Alanyaspor Haberleri

Yorum