İbrahim Hacıosmanoğlu suç duyurusunda bulundu

Metehan Nazlı
102 kere okundu

Trabzonspor

İbrahim Hacıosmanoğlu suç duyurusunda bulundu | Futbol - Trabzonspor Haberleri

Trabzonspor'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu TFF'de FETÖ yapılanması hakkında suç duyurusunda bulundu, Hacıosmanoğlu ayrıca Fuat Avni tarafından tehdit edildiğini söyledi.

Trabzonspor2un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, eski MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu eski PFDK Başkanı Hüseyin Karaahmetoğlu hakkında ‘TFF’de FETÖ yapılanması’ yaptıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Hacıosmanoğlu'nun dilekçesindeki iddialarda FETÖ’nün TFF ve futbol yapılanması soruşturmasını yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Cumhuriyet Savcısı Mehmet Şenay Baygın tarafından soruşturulacak. Trabzonspor'un eski başkanı ayrıca geçen sezon 5. haftadaki Trabzonspor - Galatasaray maçını yöneten Cüneyt Çakır ile 5 yardımcısı, Trabzon - Konyaspor maçındaki Süleyman Abay ile 5 yardımcısı ve Trabzonspor - Gaziantepspor maçını yöneten Çağatay Şahan ile 5 yardımcısı hakkında da suçlamada bulundu.

Hacıosmanoğlu, 26 Mayıs 2012'de başkan seçildiğini ve FETÖ'nün hedefinde olduğunu Trabzon maçları için TFF içerisindeki FETÖ yapılanmasının özel hakemler görevlendirdiği belirtildi.


Trabzonspor Haberleri

Yorum