İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak sevgilisi ile görüntülendi

Oğuzhan Hacıoğlu
279 kere okundu

Magazin

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak sevgilisi ile görüntülendi - Magazin Haberleri

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Jolly Joker adlı gece kulübünde gerçekleşen Merve Özbey konseri için sevgilisi Levent Dörtel ile bir araya geldi.Fotoğraflarının çekilmesini stemeyen Levent Dörtel 'beni İbrahim Tatlıses ile papaz etmeyin' dedi.

Babası İbrahim Tatlıses'in ayrılmasını söylediği sevgilisi Levent Dörtel'le konser izleyen Dilan Çıtak sevgilisiyle samimi şekilde görüntülendi. Dörtel, fotoğraflarının çekilmesine, “Beni Tatlıses'le papaz etmeyin” diyerek itiraz etti. Dilan Çıtak, yaklaşık iki yıldır Levent Dörtel'le aşk yaşıyor. Kendisi gibi şarkıcı olan Levent Dörtel'den ayrılmasını söyleyen babasının sözlerini hiçe sayan Çıtak, ilişkisine devam ediyor.

Merve Özbey konserinde buluştular

Çift, önceki gece Beyoğlu Jolly Joker'de sahne alan Merve Özbey'i dinlerken görüntülendi. Gece boyunca sevgilisine sarılan ve onu öpücüklere boğan Levent Dörtel, flaşların patladığını görünce Dilan Çıtak'ın yanından uzaklaştı. Dörtel, “Zaten durumlar karışık. Beni Tatlıses'le papaz etmeyin” diyerek fotoğraflarının çekilmesine itiraz etti.


Magazin Haberleri

Yorum