İlhan Mansız ile Adem neden kavga etti?

0
33

Suvivor dokunulmazlık oyununa İlhan Mansız ile Adem Kılıççı arasındaki kavga damga vurdu. İşte ikili arasında yaşanan kavganın nedeni.

İlhan Mansız ile Adem Survivor dokunulmazlık oyununda parkur yüzünden kavga etti. Adem, Volkan ile yarışan İlhan Mansız’ı parkurun son anlarında eleştirdi. İlhan Mansız da “Ben atarken neden sesini yükseltiyorsun” diyerek tepki gösterdi. Aslında İlhan Mansız ile Adem’in dokunulmazlık oyunundaki kavgası güne damga vurmuştu. Tanıtımlarda da ikili arasındaki kavga açık ve net şekilde görülmekteydi. 10 Nisan Pazartesi günü yayınlanan dokunulmazlık oyununda İlhan Mansız lie Adem Kılıççı arasındaki kavganın nedeni de belli oldu.

İlhan Mansız ile Adem’in kavga nedeni parkur

Survivor dokunulmazlık oyununun ilk turunu kazanan ünlüler takımı sonrasındaki turu kaybedince durum 1-1 olmuştu. Sonrasında gönüllüler takımı üst üste sayılar alarak durumu 4-1’e kadar getirdi. Ancak Pınar ve İlhan Mansız üst üste sayılar alarak yeniden ünlüler takımını umutlardırdı ve dokunulmazlık oyununda durum 4-3 oldu.

Adem İlhan’a “Sen benim sayı almamı istemiyorsun” dedi

“Yorulunca tuhaf tuhaf hareketler yapıyorsun” diyen Adem, İlhan Mansız’a, “Ben 11 haftadır sayı alıyorum. Hİçbir zaman ben bu takım için sayı alıyorum demedim. Orada ip düğümlenmişti. Ben sana onu söyledim. İpi tutma dedim sana” diyerek kendini savundu.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here