İlhan Mansız Survivor’da Goobye My Lover şarkısını söyledi

0
22

İlhan Mansız Survivor’da söylediği şarkı ile herkesi şaşırttı. Elinden gelenin yine en iyisini Survivor birleşme partisinde ortaya koyan İlhan Mansız, Fatih Terim’in dikkatini çekmeyi başardı.

İlhan Mansız’dan Survivor’da romantik şarkı

Survivor’ın en güçlü yarışmacılarından biri olan İlhan Mansız birleşme partisindeki Söyle Söyleyebilirsen yarışmasında ünlü İngiliz şarkıcı James Blunt’ın kendisini meşhur eden Goodbye My Lover şarkısıyla sahne aldı ve böylelikle de kendisinin uslanmaz bir romantik olduğu ortaya çıktı.

İlhan Mansız Survivor’da Goobye My Lover şarkısını söyledi

Şarkı söylediği akşam kendisine son derece acımasız davranan İlhan Mansız, “Birkaç dakikalığına televizyonlarınızın sesini kısmanızı önerebilirim” dedi. İlhan Mansız’ı büyük bir hayranlık ve dikkatle dinleyen Fatih Terim, İlhan Mansız’ın performansı karşısında şaşkına döndü. İlhan Mansız ünlü İngiliz şarkıcı James Blunt’ın YouTube’da 100 milyona yakın izlenen Goodbye My Lover şarkısını seslendirdi.

Fatih Terim yorumu

Koreografi müthiş ve harikaydı.Elleri cepteydi. Sonuna doğru da rahatladı. Ses tonu fena değil aslında. İlhan Mansız’ın iyi bir dinleyici olduğunu biliyordum” diye konuştu. Mustafa Sandal da “İlhan Mansız karizması diye bir şey var. Sen neye konsantre olsan orada o karizmayı devam ettiriyorsun” dedi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here