İlker Kaleli’den ilk görüntü

Ayşe Çolak
173 kere okundu

Magazin

İlker Kaleli’den ilk görüntü - Magazin Haberleri

Kerem Bursin yerine bir kot firmasının yeni yüzü olan İlker Kaleli, reklam filminden ilk görüntüyü kişisel hesabından paylaştı.

Yeni reklam kampanyasında Serenay Sarıkaya ile birlikte kamera karşısına geçecek olan İlker Kaleli, çekimlerden ilk kareyi Instagram hesabından paylaştı. Daha önce aynı firmanın kampanyası için Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya birlikte kamera karşısına geçmişti. Çiftin ilişkisi oynadıkları reklam filmi ile başlamıştı. Firma Bursin ve Sarıkaya’nın ilişkisinin markanın önüne geçmesinden dolayı Kerem Bursin ile yollarını ayırmıştı.

İlker Kaleli firma ile yaptığı anlaşmadan duyduğu mutluluğu;

“Bazılarını ruhundan tanırsın ya, biraz öyle oldu buluşmamız. Çok yakın hikayelerimiz, benzer hayallerimiz, zorluklarımız ve sadece inandıklarımızla yürüyebilmemiz…Dünya sahnesinde bir Türk olarak yarattığı başarısıyla gurur duyardım hep. Böyle şeyler ancak tutkuyla ve çok çalışmakla olur.İnandığının peşinden gidip, ezberlere aldırmadan, riskli yollara, yeni olana cesaret edebilen,İçinde saklı cesur ruhuyla, kaliteli ve rahat duruşuyla hayata cevap verenlerden benim için…Başka söze gerek yok. İnanç, derinlik ve duruş… sözleri ile ifade etti.

Firma yetkilileri ise yeni anlaşmayı aşağıdaki şekilde duyurdu.

“İlker Kaleli’nin kendine has stilini yansıtan Mavi Black; koyu indigo tonları, premium görünüşü ve detaylarıyla karizmatik şehirli erkeğin vazgeçilmez jean’i olacak. Teknolojik kumaşı ve mükemmel fit’iyle bir jean’den daha fazlasını sunan Mavi Black’i, İlker’in günlük hayatta giydiklerini kişiselleştirmesinden ilham alarak stilize ettik. Önümüzdeki dönemde başlayacak reklam kampanyası için çok heyecanlıyız” dedi.


Magazin Haberleri

Yorum