İlker Kaleli Poyraz Karayel'den ayrıldı mı? Kaleli'den ilginç tweet

Serhat Ramay
2930 kere okundu

Poyraz Karayel

İlker Kaleli Poyraz Karayel'den ayrıldı mı? Kaleli'den ilginç tweet | Televizyon - Poyraz Karayel Haberleri

Poyraz Karayel'in yeni sezonunda Poyraz karakterini canlandıran İlker Kaleli dizide olmayacak mı? İşte İlker Kaleli Poyraz Karayel'den ayrıldı mı sorusunun detaylı yanıtı.

3. sezonun yayınlanan Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'de büyük bir soru işareti var? O da Poyraz Karayel öldü mü sorusu. Bilindiği Gibi Poyraz Karayel karakterini İlker Kaleli canlandırıyor? İlker Kaleli'nin ölüp ölmediği, tatışma konusuydu. Bu akşam yaşananlar gerçeği açığa çıkardı. İlker Kaleli diziden ayrıldı.

Poyraz Karayel ve İlker Kaleli öldü mü?

Poyraz Karayel'in geçen sezonki son bölümünden beri İlker Kaleli'nin hayranları büyük merakta. 3. sezonun ilk bölümü bu akşam yayınlanacak. Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümden önce fragmanı geldi. Fragmanda dizinin bütün karakterleri şaşkın. Olayların üzerinden 2 yıl geçmiştir. Kimse Poyraz Karayel'den haber alamamıştır. Poyraz Karayel gerçekten öldü mü? Bu sorunun en net yanıtı büyük ihtimalle bu akşam yayınlanacak bölümde netleşecek.

Zülfikar her ne kadar dizide herkesi Poyraz'ın öldüğüne inandırmaya çalışsa da belki herkesten sakladığı büyük bir sır vardır.

Eğer İlker Kaleli diziden ayrıldıysa, başrolü kimin üstleneceği, hikayenin hangi temel karakter üzerine kurulacağı da şimdiden tartışma konusu oldu.

Twitter'dan tek tweet yok

Türkiye'nin zirve dizilerinden biri olan Poyraz Karayel'de iki sezon başrol oynayan İlker Kaleli'nin diziyle ilgili tek bir mesaj bile yazmaması dikkat çekti. Poyraz Karayel bu akşam Kanal D ekranlarında yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana geldi. Herkesin aklındaki soru İlker Kaleli Poyraz Karayel'den ayrıldı mı sorusu oldu. Belki sırf bu cevap için ipucu arayan yüzbinlerce insan İlker Kaleli'nin twitter hesabını kontrol etti. Reklamlarında oynadığı kot firması için onlarca paylaşım yapan İlker Kaleli Poyraz Karayel'i ise yok saydı.

İlker Kaleli Poyraz Karayel dizisi için son tweet'ini 15 Haziran'da attı. Tweet'inde şu ifadeleri kullandı: Herşey için çok teşekkürler... Pek bişey konuşamıyorum şu an. Çok teşekkürler...


Poyraz Karayel Haberleri

Yorum