İlker Kızmaz - Aslı Kızmaz çiftinin bebekleri oldu! İlker baba oldu

Serhat Ramay
628 kere okundu

Magazin

İlker Kızmaz - Aslı Kızmaz çiftinin bebekleri oldu! İlker baba oldu - Magazin Haberleri

41 yaşındaki İzmirli yakışıklı oyuncu İlker Kızmaz baba oldu. Aslı Kızmaz ile mutlu bir evlilik yaşayan İlker Kızmaz eşinin hamilelik sürecinde sosyal medyadan çok sayıda video ve fotoğraf paylaşmıştı. Hal böyle olunca İlker Kızmaz’ın baba olması da magazin basınında geniş yer buldu.

Aşkı Memnu'nun yakışıklı Nihat'ı İlker Kızmaz babalık sevinci yaşadı. Aslı Kızmaz ile evli olan İlker Kızmaz babalık sevincini, eşinin hamilelik sürecini sosla medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla doyasıya yaşamıştı. İlk kez babalık sevinci yaşayan İlker Kızmaz'ın eşi Aslı dün sabah doğum yaptı. Çiftin Naz adında bir kızları oldu.

Doğum öncesi olduğu gibi doğum sonrasında da ünlü çift mutluluklarını sosyal medyadan paylaştı.

İlker Kızmaz'ın baba olma sevinci

Bebeğini ilk kez kucağına alan İlker Kızmaz bu anı da takipçileriyle paylaştı.

Çiftin yakın arkadaşları Şahin Irmak tebrik mesajında bulundu. Hemşirenin küveze konmadan önce elinde tuttuğu minik bebeğin çekilmiş fotoğrafını paylaşan Irmak şu sözlere yer verdi. "Amcasının gülü doğdu. Hoş geldin. Tebrikler canlarım"Ünlü oyuncu Irmak'ın attığı bu fotoğraf sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İlker Kızmaz 4 gün önce bu fotoğrafı 'Son koridorlar bunlar.. (Son hafta)' notuyla paylaşmıştı.

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/590x0/57efadbc67b0a9299466fc4c.jpg

İlker Kaleli ve oyunculuk kariyeri

İlker Kızmaz belki de ilk kez Aşk-ı Memnu dizisinde dikkatleri çekti. Türkiye’nin fenomen dizisinde Bihter’in kız kardeşi Peyker’in eşi Nihat’ı canlandıran İlker Kızmaz, bu projeden sonra pek çok önemli film ve dizide oyunculuk yaptı. Yedi Güzel adam, Benim Adım Gültepe ve son olarak da Sevda Kuşun Kanadında adlı dizilerde önemli roller üstlendi. İlker Kaleli son olarak 2016 yılındaki Kaçma Birader isimli sinema filminde oynadı.

Aşağıdaki fotoğraf ve videolardan İlker Kızmaz ile Aslı Kızmaz'ın Instagram'dan yaptığı paylaşımları inceleyebilirsiniz.


Magazin Haberleri

Yorum