İntikam Ateşi 3. bölüm fragmanı yayınlandı m?

Serhat Ramay
1769 kere okundu

İntikam Ateşi

İntikam Ateşi 3. bölüm fragmanı yayınlandı m? | Televizyon - İntikam Ateşi Haberleri

İntikam Ateşi yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı. Hint dizileri açılımıyla dikkat çeken TV2 İntikam Ateşi'nin fragmanlarını düzenli şekilde yayınlamakta güçlük çekiyor.

İntikam Ateşi yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yeni bir yapılanmaya giden ve Hint dizilerine özel önem veren TV2 kanalı İntikam Ateşi adlı Hint dizisiyle dikkat çekmişti. Dizinin ilk iki bölümü yayınlandı. Ancak beklenen 3. bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Son bölüm özeti

Durga, kardeşi Payal’e tecavüz eden Shaurya’dan intikam almak için ABD’den dönerek Kolkata’ya taşındı. Shaurya’dan alınacak intikamda Durga babası ile birlikte hareket ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=37lpJZ0xdGk

Daha ilk bölümde Shaurya’ya yakınlaşmayı başaran ve onu kendine bağlayan Durga planını adım adım uygulamaya koydu.

İntikam Ateşi 3. bölüm fragmanı

İntikam Ateşi 2. bölümün ardından merakal beklenen 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Hafta içi akşam 19:50'de ekranlara gelen dizinin son bölümü de izleyiciyle buluştu. Ancak fragman yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

İntikam Ateşi oyuncu kadrosu

TV2 kanalı belli ki yeterli teknolojik alt yapıyı ve şirket içi organizasyonlarını henüt tamamlayamadı. Normal şartlar altında bir dizinin fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlanır. Günlük diziler için bu böyle. Ancak TV2 bu konuda henüz beklenen performansı sergileyemedi.

Etiketler: intikam ateşi

İntikam Ateşi Haberleri

Yorum