iOS 10.0.3 güncellemesi çıktı

Alaattin Han
221 kere okundu

Teknoloji

iOS 10.0.3 güncellemesi çıktı - Teknoloji Haberleri

Amerikan teknoloji devi Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için bugün iOS 10.0.3 güncellemesini de kullanıcılara sundu.

Yeni cihazlarını kısa süre önce satışa çıkaran Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için bugün iOS 10.0.3 güncellemesini de kullanıcıların beğenisine sundu.

iOS 10.0.3 güncellemesi çıktı

Sürüm numarasından anlaşılacağı gibi, bu güncellemede gözle görülen özelliklerden çok, hata düzeltmelerine gidiliyor ve özellikle hücresel bağlantıda geliştirme yapıldığı görülüyor.

Hâlâ pek çok iOS cihazda kullanılan 10.0.2 sürümünden yaklaşık dört hafta sonra gelen iOS 10.0.3 güncellemesinde, son iPhone telefonlarla birlikte paket hâlinde sunulan yeni Lighting kulaklıklarında düzeltmeler yapıldı.

iOS 10.1 de uzun süredir beta sürümündeyken, bu güncelleme de tıpkı öncekilerinde olduğu gibi yeni iPhone telefonlara odaklanıyor ve portre modunu iPhone 7 Plus modeli için getiriyor.

Güncellemeyle hatalar çözülecek

Eğer siz de iPhone 7 veya 7 Plus sahibiyseniz, yeni iOS 10.0.3 güncellemesini telefonunuzun genel ayarlar kısmındaki yazılım güncellemesi sekmesinden talimatları izleyerek indirme yapabilirsiniz.

Etiketler: appleiosiphone

Teknoloji Haberleri

Yorum