iPhone 7 için yeni renk seçeneği

Alaattin Han
240 kere okundu

Teknoloji

iPhone 7 için yeni renk seçeneği - Teknoloji Haberleri

Amerikan teknoloji devi Apple tarafından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Jet Black renk seçeneğinden sonra şimdi bir de Jet White seçeneği kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefon modelleri için sunduğu Jet Black (Simsiyah) renk seçeneğiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdiyse bu akıllı telefonlar için Jet White (Bembeyaz) seçeneğinin sunulabileceği tahmin ediliyor.

iPhone 7 için yeni renk seçeneği

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonlar için şu anda sunulan renk seçenekleri arasında Siyah, Gümüş, Altın, Roze Altın ve Jet Black (Simsiyah) renkleri bulunuyor. Son iddialar ise Apple tarafından altıncı bir renk seçeneği olarak Jet White (Bembeyaz)’ın piyasaya sunulacağı yönünde.

Öte yandan bu bilginin pek de güvenilir kaynaklardan gelmediği iddia edilirken, bu renk seçeneğinin sunulması kulağa imkansız gelmiyor.

Bu arada Jet White (Bembeyaz) renk seçeneğinin, Jet Black (Simsiyah) seçeneğinde olduğu gibi kolay çizilir olmaması veya arka tarafındaki yazıların soyulmaması için çalışmalar sürdürülüyor.

iPhone 7 Jet White renk seçeneği yolda

Apple Watch Series 2’de kasa malzemesi olarak beyaz renkte Seramik seçeneğinin sunulduğunu düşünüldüğünde, belki de iPhone’larda da en azından bu seçenek için seramik kullanılması ihtimali akıllara gelmiyor değil.

Etiketler: appleiphone

Teknoloji Haberleri

Yorum