İrem Derici Harun Kolçak'ın klibinde

Oğuzhan Hacıoğlu
387 kere okundu

Magazin

İrem Derici Harun Kolçak'ın klibinde - Magazin Haberleri

İrem Derici Harun Kolçak'ın Çeyrek Asır adlı albümünde yer alan Gir Kanıma parçasının klibinde rol aldı.

Bir süredir hastalıklarla mücadele eden Harun Kolçak yaklaşık 3 ay kanser tedavisi görmüş başarılı geçen sürecin ardından hastaneden taburcu olmuştu. Evinde dinlendiği esnada bu kez belinde bulunan rahatsızlığı nükseden Harun Kolçak instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta "kim beddua etti bana" diyerek takipçilerini güldürmüştü.

Harun Kolçak’ın "Çeyrek Asır" albümünde yer alan "Gir Kanıma" şarkısında Kolçak'la düet yapan İrem Derici, şarkının klip çekiminden bir fotoğraf paylaştı. İrem Derici paylaştığı fotoğrafın altına “Dünyanın en en en güzel fotoğrafı ilan ediyorum bunu… Çektik klibimizi, en yakın zamanda huzurlarınızda efendim!” notunu düştü. İrem Derici’nin bu paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni alırken klibin yakın zaman sonra internet ortamında ve müzik kanallarında izlenebileceği ifade edildi.

Sağlık durumunun normale döndüğü ifade edilen Harun Kolçak'ın klibinin yayınlanmasının ardından önümüzdeki günlerde televizyon programlarında da yer alabileceğinin müjdesi verildi.


Magazin Haberleri

Yorum