İrem Derici'den Altın Kelebek itirafı

Oğuzhan Hacıoğlu
403 kere okundu

Magazin

İrem Derici'den Altın Kelebek itirafı - Magazin Haberleri

Güzel şarkıcı İrem Derici Hürriyet Gazetesi'ne verdiği özel röportajda Altın Kelebek ile ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Altın Kelebek ödül töreninde gösterdiği başarılı performans ile övgüleri toplayan İrem Derici, Hürriyet'e verdiği röportajda Altın Kelebek için 1 aylık çalışma yaptığını açıkladı. Koreografide yapacağı hatanın diper 16 dansçıyı da etkileyebileceğini dile getiren Derici, heyecanlanmasına rağmen Altın Kelebek şovu için 1 ay emek harcadığını hatırlayıp heyecanının bu şovu mahvetmesine izin vermediğini ifade etti. O gece en iyi şarkı ödülüne aday olan 5 şarkıyı seslendiren İrem Derici günün sonunda yastığa kafasına rahat koyduğunu söyledi.

Her zaman üstüne katarak yoluna devam etmek istediğini söyeyen İrem Derici iddialı bir söylemde bulunarak "daha yeni başlıyor" dedi. öte yandan dans ve şarkı performansı ile ilgili gelen tepkilerin oldukça olumlu olduğunu söyleyen Derici, ailesi, arkadaşları ve köşe yazarlarından aldığı yorumların çok değerli olduğunu belirtti.

İREM DERİCİ: KİLOLARIM YÜZÜNDEN BASENİMİ SAKLIYORDUM

Dans ve spor hayatına daha fazla önem vermeye başladığını ifade eden Derici, zayıflamaya başlamasının ardından giyim tarzının da değiştiğini söyledi. Önceki dönemlerde kiloları nedeniyle basenlerini saklamak zorunda kaldığını ifade eden başarılı şarkıcı şimdi dark kıyafet ve jean giyebildiğini aktardır.


Magazin Haberleri

Yorum