İstanbul Gaziosmanpaşa'da 2 ceset bulundu

Oğuzhan Hacıoğlu
558 kere okundu

Yaşam

İstanbul Gaziosmanpaşa'da 2 ceset bulundu - Yaşam Haberleri

İstanbul Gaziosmanpaşa'da kendilerinden bir süredir haber alınamayan Yılmaz Evliya ve Kübra Yangın'ın evine giden polis ekipleri ikilinin cansız bedeni ile karşılaştı.

Gaziosmanpaşa'da 43 yaşindaki Yılmaz Evliya ve 31 yaşindaki Kübra Kargın ölü bulundu. Polis, Evliya'nın Kargın'ı öldürdükten sonra intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'nde önceki gün meydana gelen olayda, inşaat işleriyle uğraşan 43 yaşındaki Yılmaz Evliya'dan yaklaşık bir haftadır haber alamayan yakınları, Sarıgöl Mahallesi Ordu Caddesi'nde bulunan sitedeki daireye geldiler. Tüm uğraşlara rağmen kapı açılmayınca olay yerine çilingir çağrıldı.

YILMAZ EVLİYA'DA KURŞUN İZİNE RASTLANDI

Çilingirin kapıyı açmasının ardından içeri giren Evliya'nın yakınları yatak odasında Yılmaz Evliya ve Kübra Kargın'ın cesetleriyle karşılaştılar. Olay yerine çağrılan polis ekipleri yaptıkları incelemede genç kadının cesedinin tanınmaz halde olması nedeniyle nasıl öldürüldüğünü belirleyemedi. Evliya'nın ise kafasından tek kurşunla ölmüş olduğunu belirledi. Tabancanın ise yatakta Evliya ve Kargın'ın cesetlerinin yanında bulunduğu öğrenildi.

Her iki cenazede otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken polis, Evliya'nın Kargın'ı öldürdükten sonra intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.


Yaşam Haberleri

Yorum