İstanbul Pendik'te sokak ortasında vahşet

Serhat Ramay
369 kere okundu

Türkiye

İstanbul Pendik'te sokak ortasında vahşet - Türkiye Haberleri

İstanbul Pendik'te bir kadın sokak ortasında defalarca bıçaklanarak öldürüldü. Link edilmek istenen caniyi polis kurtardı.

Olay saat 10.00 sıralarında İstanbul Pendik'te meydana geldi. 35 yaşındaki Çiğdem Koç, eski eşinde olan çocuklarına kargoyla bilgisayar göndermek için postaneye doğru yürüyordu. Bu sırada kadının arkasından yaklaşan 10 yıl önceki eşi M.K. elindeki bıçakla kadına saldırdı.

Defalarca bıçakladı

Bıçağı defalarca saplayan M.K. daha sonra hızla olay yerinden kaçtı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kadının durumunu ağır olduğunu fark eden bir esnaf özel bir araçla hastaneye götürdü.

25 bıçak yarası olan 2 çocuk annesi Koç hemen ameliyata alındı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen talihsiz kadın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Vatandaşlar link etmek istedi

Çevredeki vatandaşlar ve esnaf olaydan sonra kaçmaya çalışan eski koca M.K.'yı kovalamaya başladı. Bir dükkana giren saldırgan vatandaşlar darp etti. Saldırganı linç edilmekten olay yerine gelen polis ekipleri kurtardı.

Yakalan saldırgan gözaltına alınarak Pendik Asayiş Büro Amirliği'ne teslim edildi.

İstanbul Pendik'te bir kadın bıçaklı saldırıya uğradı

Etiketler: pendik

Türkiye Haberleri

Yorum