İşte Benim Stilim 27 Kasım'da kim elendi Çağla mı ikizler mi?

Oğuzhan Hacıoğlu
1408 kere okundu

İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim 27 Kasım'da kim elendi Çağla mı ikizler mi? | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

İşte Benim Stilim 27 Kasım’da kim elendi sorusu yanıt buldu.Dün yayınlanan haftanın finalinde 1. olan isim Niran Yalaz olurken eleme gecesinde elenen isim jüri üyelerinden en düşük puanı aldı. İşte Benim Stilim’in eleme gecesinde haftanın puan tablosu ve kim elendi sorusunun detayları haberimizde.

TV8'in fenomen moda programı İşte Benim Stilim'de bu hafta eleme heyecanı yaşandı. Hafta içerisinde Melek Özçağan, Aleyna Eroğlu ve Selin Ençok, Aylin Ençok ikizlerinin damga vurduğu programda eleme gecesinde yine gergin anlar yaşandı.

İŞTE BENİM STİLİM'DE ELENME ADAYLARI KİMLER OLDU?

İkizlerden Aylin Ençok ve Selin Ençok ilk eleme gecesine farklı kıyafetler ile katılmayı tercih ederken Selin Ençok’un giydiği kıyafetin göğüs bölümünde oluşan potluk nedeniyle jüri üyeleri oldukça düşük puan verdi.

Toplam puan tablosu içerisinde en az puanı alan 3 isimin elenme adayı olacağı İşte Benim Stilim'de Aylin-Selin Ençok kardeşler, Yağmur Gürgen, Dilara Kayalı ve Çağla Şen elenme adayları oldular.

Arkadaşlarının yaptıkları geri döndürme oylamasında en çok oyu alan Yağmur elenme listesinden çıktı.

Jüri üyelerinin tamamının oyu ile İşte Benim Stilim'den elenen isim Çağla Şen oldu.

Çağla Şen cuma gecesi şıklığında giydiği elbise ile de gündem olmuştu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ NİRAN YALAZ OLDU

Haftanın finalinde alınan puanlar ve hafta içi değerlendirmelerde alınan tarz puanları da etkili oldu. Gecenin finalinde Simay Tokatlı birinci olmasına rağmen hafta içinde daha fazla tarz puanı alan Niran Yalaz haftanın birincisi olarak 10 bin TL'lik ödülü aldı.

Hafta içerisinde yarışmacılardan ve jüri üyelerinden çok fazla eleştiri alan Melek Özçağın “Oscar” konulu kıyafetinde jüri üyelerinden ilk kez bu kadar fazla olumlu yorum aldı. Kerimcan Durmaz’ın özel isteği doğrultusunda dans performansı da sergileyen Melek Özçağın Durmaz’dan “bayıldım” yorumunu aldı.

Tüm yarışmacıların puanlarını almasının ardından kim elendi sorusu yanıtını buldu.

Çağla Şen'in elenen isim olmasının ardından yarışmacı arkadaşları ile vedalaşan Çağla oldukça duygusal anlar yaşadı.

DERYA ULUĞ VE BURAY HAFTANIN FİNALİNDE

Haftanın finaline katılan ünlüler arasında İşte Benim Stilim’in ilk eleme gecesinde Derya Uluğ ve Buray yerini aldı. Derya Uluğ’un Okyanus şarkısını seslendirdiği dakikalarda tüm yarışmacılar ve jüri üyeleri yerinde duramazken, Buray’ın duygusal parçasında Kerimcan Durmaz ile İvana Sert dans etti.

KERİMCAN DURMAZ İŞTE BENİM STİLİM’DE

TV8’in sevilen moda programı İşte Benim Stilim’in yeni sezon jüri üyeleri arasında yer alan Kerimcan Durmaz haftanın finalinde yarışmacılarla beraber ilk eleme heyecanını yaşadı. Kerimcan Durmaz programda İvana Sert ve Nur Yerlitaş ile de komik diyaloglar yaşarken, Kerimcan Durmaz’ın kolunda bulunan taş mücevherlere “gerçek mi” diye soran İvana Sert genç modacıdan “Pardon” yanıtını aldı.

Öte yandan Durmaz ve Nur Yerlitaş arasında yaşanan komik diyaloglarda genç modacının kendine has sözü olan “Ablan star bebeğim ifadelerini kullanmasının ardından Nur Yerlitaş “Ablan ikon bebeğim” diyerek Durmaz’a göndermede bulundu.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum