İşte Benim Stilim Bahar Candan kimdir?

0
30

Bahar Candan İşte Benim Stilim’in 2 Aralık’ta gerçekleşen eleme gecesinin ardından programa katılan yeni isim olurken Bahar Candan kimdir sorusu merak konusu oldu.

TV8’in beğeni ile takip edilen moda programı İşte Benim Stilim’de 2 Aralık cuma günü sürpriz bir eleme gerçekleşti. Bu sezon programda çeşitli sürprizler olacağını açıklayan Öykü Serter ilk sürprizlerden birinin cuma günü ekrana geleceğini duyurdu. Yapılan oylama sonucu Yağmur Gürgen programa veda eden isim olurken yerine geçtiğimiz sezon programda görmeye alıştığımız Bahar Candan dahil oldu.

BAHAR CANDAN KİMDİR?

İşte Benim Stilim’in en fazla konuşulan isimlerinin başında gelen Nihal Candan’ın kız kardeşi olan Bahar Candan daha önce de ablasının şovlarına katılarak jüri üyelerini zaman zaman sinirlendirmiş ardından da programa yarışmacı olarak dahil olmuştu. Geçtiğimiz sezon jüri üyeleri arasında yer alan Hakan Akkaya’yı çıldırtan Bahar Candan ablası Nihal Candan gibi programa damga vuran isimlerden biri haline gelmişti.

19 yaşında olan Bahar Candan Beykent Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi’nde eğitim hayatına devam ediyor. Avukat olmayı istediğini belirten genç yarışmacı 1.70 boyunda ve 49 kilo.

Yeni sezonda katıldığı ilk bölümde dünyaca ünlü R&B yıldızı Rihanna’ya benzerliği ile dikkat çeken Bahar Candan geçtiğimiz sezonki imajını tamamen değiştirdi. Bahar Candan ilk programında jüri üyelerinden tam not ald.

BAHAR CANDAN’IN INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI

Yeni imajıyla Instagram hesabında paylaşımlar yapmaya devam eden Bahar Candan’ın ilk programında ablası Nihal Candan kendi sosyal medya hesabından kızkardeşinin fotoğrafını çekerek “Olay kombin” yorumuyla paylaştı.

İşte 300 binden fazla takipçisi olan Bahar Candan’ın Instagram paylaşımlarından bazıları

A post shared by Bahar Candan (@elitizm1) on

A post shared by Bahar Candan (@elitizm1) on

A post shared by Bahar Candan (@elitizm1) on

 

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here