İşte Benim Stilim İkizleri Aylin Selin Ençok kimdir?

Oğuzhan Hacıoğlu
1393 kere okundu

İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim İkizleri Aylin Selin Ençok kimdir? | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

İşe Benim Silim'in ikizleri Aylin ve Selin Ençok yarışmaya beraber katılırken Aylin ve Selin Ençok kimdir sorusu merak konusu oldu.

İşte Benim Stilim adlı yarışma programında bu yıl beraber yarışacak olan ikizler Aylin Ençok ve Selin Ençok kızkardeşler programa damga vuracak. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan kızkardeşleri ilk bakışta birbirinden ayırmak mümkün olmasa da programın ilerleyen bölümlerinde kızkardeşler arasındaki farkların ortaya çıkması bekleniyor.

SELİN ENÇOK - AYLİN ENÇOK İKİZ Mİ?

Kerimcan Durmaz'ın da yeni sezon jüri üyeleri arasında yer aldığı İşte Benim Stilim adlı yarışma programının bu yılki en çok konuşulan çifi Aylin Ençok ve Selin Ençok kızkardeşler olacak.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Aylin Ençok ve Selin Ençok zamanlarının büyük bir bölümü birlikte geçiriyor.

SELİN ENÇOK VE AYLİN ENÇOK KİMDİR?

Kızkardeşlerden Aylin Ençok 21 yaşında, 1.69 boyunda ve 43 kilo olduğu öğrenilirken Aylin Ençok ile ikizi Selin Ençok'un İstanbul doğumlu olduğu dile getirildi. Diğer kızkardeş Selin Ençok'un 1.76 boyunda olduğu ve moda ile çok fazla ilgilendiği ifade edilirken, Selin Ençok'un oldukça inatçı olduğu ve dönem dönem ikiziyle bile ufak sorunlar yaşadığı ifade edildi. 21 yaşında olan Selin Ençok'un 59 kilo olduğu bilgisi paylaşıldı.

Öykü Serter'in "peki kızlar sizi nasıl ayıracağız birbirinizden" sorusuna yüzlerindeki beni işaret eden Selin Ençok ve Aylin Ençok "birimizde ben var diğerimizde yok" cevabını verdi.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda ise kamuoyunda Cicişler olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy isimli kız kardeşlere çok benzedikleri öne sürüldü. Güzel yarışmacıların önceki sezonlarda yer alan Aycan ve Nurcan kardeşlerin yerini alacağı belirtiliyor.

ABLA AYLİN ENÇOK'UN INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum