İşte Benim Stilim kim elendi? Bahar Candan’ın elenme nedeni ne?

0
461

İşte Benim Stilim’de son hafta elenen isim kim oldu ve sonuç bazıları için büyük sürpriz oldu. İşte Benim Stilim kim elendi sorusunun yanıt bulduğu haftada adı skandallarla anılan Bahar Candan yarışmaya veda etti.

İşte Benim Stilim kim elendi?

Ablası Nihal Candan’ın ardından iki sezondur İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasının adından en çok söz ettiren isimlerinden biri olmayı başaran Bahar Candan bu hafta yarışmadan elendi.

Nihal Candan neden elendi?

Bahar Candan geçen hafta ülkenin en çok konuşulan birakç kişisinden biri olmuştu. Bunun nedeni de aralarında Murat Boz’un oldu ve Eser Yenenler’in lüks villasında düzenlenen ev partisine katılması ve oradan gece yarısı ablası Nihal Candan ve arkadaşı Özge Bitmez ile birlikte ayrılması.

Bahar Candan ile Murat Boz’un adının özellikle Aslı Enver’in ardından birlikte anılması sosyal medyada hem eleştiri hem de alay konusu oldu. Ayyuka çıkan dedikoduların ardından Bahar Candan “Hakkımda herkes bir şeyler söylüyor. Gerçekle uzaktan yakından alakası yok. Söylediğin kişiler benim değil ablamın bile abileri yaşındalar” diyerek kendini savundu.

Bazıları göre Bahar Candan’ın adının bu tür bir skandalla anılması İşte Benim Stilim yapımcılarını rahatsız etti ve Bahar Candan’ın elenmesine karar verdiler.

Jüri adına konuşan Kemal Doğulu, “Biz bir karar aldık ve Bahar Candan’ın elenmesine istedik. Bahar Candan elendin” diyerek konuştu.

Bu hafta yarışmada iki kişi elendi. Bahar candan’ın ardından oy birliğiyle bir isim daha yarışmaya veda etti. Vefa Alizade İşte Benim Stilim’den elendi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here