İşte Benim Stilim ne zaman başlıyor? Yeni jüri üyeleri kimler?

Serhat Ramay
1570 kere okundu

İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim ne zaman başlıyor? Yeni jüri üyeleri kimler? | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

Nur Yerlitaş iyileşirken İşte Benim Stilim ne zaman başlıyor sorusu da gündemdeki yerini aldı. Jüri üyelerinde bu kez büyük bir sürpriz var. İşte Benim Stilim'in yeni jüri üyeleri ve başlayacağı tarih haberimizde.

Özellikle Nur Yerlitaş'ın varlığıyla ikonik bir moda yarışması hüviyetine bürünen İşte Benim Stilim yeni sezonuyla ekranlara dönüyor. Hakan Akkaya bu kez jüride yer almayacak. İşte Benim Stilim ne zaman başlayacak ve yeni jüri üyeleri kimler olacak?

İşte Benim Stilim ne zaman başlayacak?

Sevilen moda yarışmasıyla ilgili ilk haber sosyal medyadan yayıldı. Instagram'dan paylaşılan fotoğrafta İşte Benim Stilim yarışmasının yeni bölümleriyle Kasım ayında ekrana geleceği belirtildi. Dördüncü sezonuyla ekrana gelecek yarışma yine TV 8'de yayınlanacak.

işte benim stilim ne zaman başlayacak

Nur Yerlitaş için bu yarışma çok özel bir anlam taşıyor. Önceki hafta meme küçültme operasyonu için hastaneye giden Nur Yerlitaş'ın meme kanseri olduğu ortaya çıkmıştı. Başarılı bir operasyon geçiren Nur Yerlitaş hızla eski sağlığına kavuşuyor.

İşte Benim Stilim'in yeni jüri üyeleri kimler?

Moda yarışmasının ilk üç sezonunda jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yeralmıştı. Son sezonda ise Kemal Doğulu'nun yerine koltuğa Hakan Akkaya oturmuştu. Kasım ayında başlayacak İşte Benim Stilim'in jüri üyeleri eskisi gibi olacak. Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurken Erez. Sunuculuğunu ise yine Öykü Serter yapacak.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum