İşte Benim Stilim'de isyan çıktı Nur Yerlitaş çıldırdı

Oğuzhan Hacıoğlu
258 kere okundu

İşte Benim Stilim

İşte Benim Stilim'de isyan çıktı Nur Yerlitaş çıldırdı | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

İşte Benim Stilim'in 30 Kasım'da ekrana gelen yeni bölümünde Simay Tokatlı ve Niran Yalaz Nur Yerlitaş'ın kararını eleştirince Yerlitaş çıldırdı.

İşte Benim Stilim'in yeni sezonunun ilk eleme gecesinde haftanın birinci olan Niran Yalaz ile eleme gecesinin birincisi Simay Tokatlı jürinin puanlarını eleştirince olanlar oldu.

Kötü giyinen yarışmacıların daha iyi giyinmeye başladıklarında tarz aldıklarını ifade eden Niran Yalaz, gözyaşlarına engel olamayınca Nur Yerlitaş konuya dahil olarak ne olduğunu sordu.

Diğer yarışmacılar ile ilgili verdikleri kararları eleştiren Niran Yalaz kendisinin tarz alamadığında bütün gece uyuyamadığını söyledi. Niran Yalaz'a detek çıkan Simay Tokatlı kendilerinin zaten iyi giyindikleri için çok fazla şey beklediklerini ancak kötü giyinenlerin biraz daha iyi giyinmeye başladıkları zaman çok kolay tarz aldıklarını ifade etti.

NUR YERLİTAŞ ÇILDIRDI

Niran Yalaz ve Simay Tokatlı'nın jürinin verdiği puanları eleştirmelerinin ardından sözü devralan Nur Yerlitaş adeta çıldırdı. Hiçbir yarışmacının jürinin kararını değiştirme hakkının olmadığını söyleyen Nur Yerlitaş "Size bir takarım, ben ameliyat olmuş hasta bir kadınım" dedi. Elindeki kağıtları fırlatan Nur Yerlitaş yarışmacılara oldukça sinirlenirken diğer jüri üyeleri kendisini sakinleştirdi.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum