İşte metrobüs kazasındaki o şemsiye

Serhat Ramay
199 kere okundu

Türkiye

İşte metrobüs kazasındaki o şemsiye - Türkiye Haberleri

Metrobüs kazasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Yolcunun şoföre şemsiyeyle saldırdığı, elde edilen görüntülerde çok net ortada.

Acıbadem’de Kadıköy yönüne ilerleyen Recai Türkoğlu yönetimindeki metrobüs, yoldan çıkıp araçlara çarptı. Kaza anında metrobüste olan bir görgü tanığı, "Metrobüste her gün bir kavga oluyor. Kavga duraktan çıkınca başladı" sözleriyle yaşanan faciayı anlattı. Şoföre şemsiye vuran yolcu isegözaltına alındı. Kavganın kapı tartışmasıyla başladığı ortaya çıktı.

Metrobüs kazası

Polis merkezine götürülen saldırganın şemsiyesi ise metrobüste şoför kabininin hemen yanında görüntülendi.

"HEP OLAN BİR OLAY"

Kaza sırasında metrobüsün içinde bulunan yolcu Serdar Çengel, "Duraktan çıktıktan 15 saniye sonra kaza gerçekleşti. Tartışmaya biz şahitlik etmedik. Tartışma sesi geldi. Zaten vurduktan sonra bu olay olmuş. Hep olan bir şey, şoförle bir tartışma oluyor. Duraktan çıktık 15 saniye sonra oldu. Biz sadece otobüsün şahlandığını gördük. İki arabaya vurdu, 3 tane aracı da altına aldı, çift katlı otobüse çarptıktan sonra durdu. Süratliydi, duraktan çıktı hızını aldı. Metrobüsün içinde ayakta kalanların hepsi arkaya geldi" dedi.


Türkiye Haberleri

Yorum