Juster Bieber kasada yemeye başladı

Oğuzhan Hacıoğlu
215 kere okundu

Dünya

Juster Bieber kasada yemeye başladı - Dünya Haberleri

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Justen Bieber Glasgow'da açlığa dayanamayınca ekmek arası patates ve tavuk satan bir dükkanın içerisine daldı. Verdiği siparişi kasada yemeye başlayan Bieber hayranlarının fotoğraf çektirmelerine aldırış etmedi.

Kanadalı ünlü şarkıcı Justin Bieber, yine yaptıklarıyla herkesi şaşırtmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde seyircilere sinirlenerek bir anda konseri yarım bırakan Bieber, önceki gün Glasgow’daki bir ara sokakta bulunan kızarmış patates ve tavuk restorantına girerek aldığı ekmek arası yiyeceği kasada yemeye başladı. Bu anları fotoğraflayan müşteriler, fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

Justen Bieber'in yemek yerken çekilen görüntülerinin sosyal medyada yer almasının ardından genç şarkıcı ile ilgili "Justen Bieber de olsan acıkınca dönere saldırırsın" yorumları yapıldı.

Öte yandan genç şarkıcının eski sevgilisi olan Allexandra Rodriguez'in önümüzdeki günlerde Sinan Akçıl ile birlikte Türkiye'ye geleceği ifade edildi.

Geçitğimiz günlerde eski sevgililerinden Selena Gomez'in yeni aşkına ağır eleştirilerde bulunmasının ardından Justen Bieber instagram hesabını kapatma kararı almıştı.

Etiketler: justen bieber

Dünya Haberleri

Yorum