Kafalar kanalından Atakan, Fatih ve Bilal saçlarını boyattı

Oğuzhan Hacıoğlu
551 kere okundu

Magazin

Kafalar kanalından Atakan, Fatih ve Bilal saçlarını boyattı - Magazin Haberleri

Youtube'da Kafalar adlı kanalın sahiplerinden Atakan Fatih ve Bilal iddiayı kaybedince saçlarını boyattı

Youtube'da 600 bin aboneye sahip olan Kafalar adlı kanalın sahipleri ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ile girdikleri iddiayı kaybedince saçlarını farklı renklere boyattılar. İdo Tatlıses'in videosu üzerine girilen bir iddiada bahsi kaybeden gençler İdo Tatlıses ile birlikte gititkleri kuaförde saçlarını, gri, kırmızı ve maviye boyattı. Atakan isimli Youtuber, İdo Tatlıses ile birlikte gittiği kuaförde geçtiğimiz günlerde saç rengini değiştirerek griye boyatan İdo gibi önce saç rengini açtırdı ardından da kalıcı boya ile griye boyattı.

Arkadaşlarına destek olmak isteyen Fatih Yasin ve Bilal Hancı da saçlarını mavi ve kırmızıya boyatırken videonun sonunda yaptıkları sürpriz Atakan'ı şaşkına çevirdi. Fatih ve Bilal saçlarını geçici sprey ile boyadıklarını ifade ederek saçlarındaki boyayı yukayarak çıkardı.

Sosyal medya femonenleri gençler İdo'nun önerisiyle boyattıkları saçlarından çabuk vazgeçerken kalıcı boya ile saçını boyatan Atakan'ın gri saçlarını oldukça beğendiği ifade edildi. İdo Tatlıses'in Atakan'a son sürprizi ise kıyafetleri ile ilgili oldu. Takım elbise mağazasına giderek İdo Tatlıses'in benzeri olan Atakan takım elbisesi ve gri saçlarıyla birlikte verdiği sözü tutmuş oldu.

Etiketler: kafalaryoutube

Magazin Haberleri

Yorum