Kanal 7’nin yeni Hint dizisi İki Yabancı konusu ve oyuncu kadrosu

0
140

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi İki Yabancı 9 Şubat perşembe günü izleyiciyle buluştu. Bir imkansız aşkın anlatıldığı İki Yabancı dizisinin konusuyla dikkat çekiyor. İki Yabancı dizisinin oyuncularına kısa sürede Türk izleyicisinin büyük beğenisini kazanabilir. Dizinin ilk bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı.

İki Yabancı adlı Hint dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla kısa sürede göz dolduracağa benziyor. Deli Divane dizisinin final yapmasıyla doğan boşluk Kanal 7’nin yeni Hint dizisi İki Yabancı ile doluyor. Kanal 7’nin yeni Hint dizisi İki Yabancı 9 Şubat günü saat 16:00’da ilk bölümüyle ekranlara gelecek. İki Yabancı dizisinin oyuncuları hakkında bilgi, dizinin konusu ve fragmanı haberimizde.

Bir Garip Aşk ve Yalancı Bahar ile Hint dizilerini Türk izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 çok büyük izlenme oranlarına ulaşmıştı. Kanal 7 geçen sezon da yeni hint dizisi Deli Divane’yi ekranlarında yayınlamıştı. İki sezon boyunca Kanal 7’de yayınlanan ve çok büyük izlenme oranlarına ulaşan Deli Divane çarşamba günü yayınlanan final bölümüyle sona erdi.

İki Yabancı dizisinde Saras karakterini canlandıran Gautam Rode

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi İki Yabancı

Hint dizileriyle ünlü Kanal 7’nin yeni Hint dizisi İki Yabancı adını taşıyor. Her gün saat 16:00’da ekranlara gelecek. Dizi annesinin ardından yas tutan Saras’ın başından geçen macera ve aşk dolu olalar anlatılıyor.

İki Yabancı oyuncuları ve konusu

Saras Hindistan’ın en köklü ve zengin ailelerinden birine mensuptur. Ancak annesini kaybedince hayatı küser ve babasına karşı da mesafeli davranmaya başlar ve hayata küser. Babası oğlunu yeniden hayata döndürmek, gizlice onu Kumud ile evlendirir. Saras başlangıçta Kumud ile evliliğe karşı çıksa da zamanla birbirlerini tanırlar ve aşık olurlar. Ancak öncesinde ikili arasında büyük kavgalar ve tartışmalar, ayrılıklar yaşanır.

İki Yabancı adlı Hint dizisinde Kumud karakterini canlandıran Jennifer Winget Türk izleyicisinin büyük beğenisini topladı.

Saras, Kumud’un kendisine göre biri olmadığını düşünüp, ondan ayrılır. Ancak hatasını anlaması çok da uzun sürmez.

2013 yapımı Hint dizisinin başrollerinde Kumud rolünde Jennifer Winget ve Saras rolünde Gautam Rode yer alıyor. Dizinin yönetmenliğnii ise Sanjay Leela Bhansali yapıyor. İki Yabancı adlı dizi Saraswatichandra adlı bir romandan uyarlanma.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here