Kanal D yayın akışı 20 Kasım Kısmetse Olur'da heyecan dorukta

Oğuzhan Hacıoğlu
1098 kere okundu

Televizyon

Kanal D yayın akışı 20 Kasım Kısmetse Olur'da heyecan dorukta - Televizyon Haberleri

Kanal D yayın akışı içerisinde yer alan fenomen yarışma programı Kısmetse Olur ile bu akşam yine ekrana kilitleyecek.

Geçtiğimiz yılın birincisi olan çiftin önümüzdeki günlerde çocuk sahibi olacağı fenomen yarışma progrmaı Kısmetse Olur bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Haftanın finali heyecanının yaşanacağı Kısmetse Olur'un yeni bölümünde gelin ve damat adayları gergin dakikalar geçirecek.

Survivor'un 2013 yılında ekrana gelen sezonunda 1. olan Hilmi Cem İntepe'nin başrolünde yer aldığı Bodrum Masalı adlı dizi saat 20:00'da ekranalara gelirken dizinin bitmesinin hemen ardından Kısmet Olur 23:45'te haftanın finali ile seyirci karşısında olacak.

Gündüz kuşağı içerisinde ise kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Vatanım Sensin adlı dizinin tekrarı 15:45'te ekrana gelecek ve dizinin tekrarının sona ermesinin ardından Kanal D Ana Haner Bülteni başlayacak.

Gece saatlerinde ise uzun zamandır devam eden Kobra Takini adlı dizinin eski bölümleri ekranda gelecek. Öte yandan Kısmetse Olur programı Kanal D'nin yayın akışı içerisinde yaklaşık 2,5 saatlik yer ayrılırken fenomen programda önemli gelişmeler olacak.

İŞTE KANAL D'NİN 20 KASIM PAZAR GÜNÜ YAYIN AKIŞI

09:45 Magazin D

12:45 Ben Bilmem Eşim Bilir

15:45 Vatanım Sensin ( Tekrar)

18:45 Kanal D Ana Haber Bülteni

20: Bodrum Masalı ( Yeni Bölüm )

23:45 Kısmetse Olur Haftanın Finali

02:30 Kobra Takibi


Televizyon Haberleri

Yorum