Kanal D yayın akışı 27 Kasım Kısmetse Olur'da önemli gelişmeler

Oğuzhan Hacıoğlu
1790 kere okundu

Televizyon

Kanal D yayın akışı 27 Kasım Kısmetse Olur'da önemli gelişmeler - Televizyon Haberleri

Kanal D'nin 27 Kasım'da ekrana getireceği yayın akışı yayınlanırken Bodrum Masalı ve Kısmetse Olur yeni bölümleriyle damga vuracak. Kanal D'nin sevilen programı Kısmetse Olur'un ne zaman başlayacağı da Kanal D'nin internet sitesinde yazan verilerden dolayı karışıklığa neden oldu.

Kanal D'nin sevilen evlendirme programı Kısmet Olur'da bugün haftanın finali heyecanı yaşanacak. Geçtiğimiz sezonun birincileri olan çiftin çocuk sahibi olacağı yarışmada bu hafta da eve bir aday veda edecek.

Öte yandna Bodrum Masalı adlı dizi de yeni bölümünde önemli gelişmelerin yaşanacağı dile getirilirken gündüz kuşağında ise kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Poyraz Karayel adlı dizinin tekrarı yayınlanacak.

Kanal D'nin resmi internet sitesinden alınan veride Kısmetse Olur'un başlama saatinin 23:15 yazmasına rağmen programın 00:30 ile 00:45 saatleri arasında başlayacağı ifade edildi.

İŞTE KANAL D'NİN 27 KASIM PAZAR YAYIN AKIŞI

08:45 SAHRAPLA LEZZETLİ SOFRALAR

09:45 MAGAZİN D

13:00 POYRAZ KARAYEL TEKRAR

16:15 MANIDRA FİLOZOFU

18:45 ANA HABER BÜLTENİ

20:00 BODRUM MASALI

23:45 KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİ

03:00 KOBRA TAKİBİ

Geçtiğimiz hafta yeni sezonuyla ekrana merhaba diyen Beyaz Show'un ilk bölümünde Serenay Sarıkaya, Hakan Altun ve Simge Sağın gibi isimler konuk olmuş total sıralamada 4.48 reyting puanı alan Beyaz Show günü tüm programlar arasında 7. sırada tamamlamıştı.

Yeni sezonda gelen iyi reytinglere rağmen bu hafta Beyaz Show'un yeni bölümünün yayınlanmayacak olması ile ilgili Kanal D yönetiminden ve Beyaz Show ekibinden herhangi bir açıklama yapılmazken sosyal medyada yapılan yorumlarda progrmın saatinin değişebileceği öne sürüldü.


Televizyon Haberleri

Yorum