Kanarya Şeytan gagaladı

Erol Yoldaş
203 kere okundu

Köşe Yazıları

Kanarya Şeytan gagaladı - Köşe Yazıları Haberleri

Tebrikler Fenerbahçe! Gücünü bilerek oynadı. Katı savunma yapan ve geçit vermeyen Fenerbahçe Sow ve Lens ile sonuca gitti. Bana sorsanız Lens dün akşam, piyasa değerini ikiye katladı.

Toplu ve topsuz oyunda hep vardı. Frikik golünü gerilmeden attı. Çok kuvvetli, bizim ligimiz için biçilmiş kaftan. Diğer kahraman Volkan Şen’di. Oyundan alınması hataydı, var gücüyle oynadı. Çok da akıllı işler yaptı. İspanya’ya gitmesi iyi olur.

Volkan Demirel çok tecrübeli, Zlatan’la birbirlerine psikolojik üstünlük ve çirkeflik yaptılar. Zlatan işin şov kısmında ve artistliğindeydi, Volkanla uyumlu ikili oldular. Bir yerde de iyi oldu Zlatan’nın karşısına Volkan’ın dikilmesi ve didişmesi güzel oldu. (Deli deliyi görünce sopasını saklarmış.)

Gelelim Emenike beyefendi’ye yatsın kalksın dua etsin maç 2-2 bitmedi eğer beraberlik olsaydı, bugün uçakta köyüne doğru yola çıkmıştı. Oyuna sonradan girmişsin arkadaşların savaşıyor sen yürüyorsun ayıp! Yediğin lokma boğazında kalır. Televizyonda pek gözükmedi ama stat’da insanları çıldırttı.

erol yoldaş fenerbahçe manchester united

Bir diğer sözümde taraftara. Dakika 77’de Galatasaray’a tezahürat başladı. Maç sonuna kadar. Ya sen dünya devlerinden birini yeniyorsun Galatasaray’a tezahürat yapıyorsun! Komik, gerçekten komik. 77’nci dakikaya kadar taraftar takımı destekleyip ateşledi. Sonra hem Emenike hem taraftar oyunu düşürdü.

Pogba’nın sakatlığı skoru etkiledi. Yerine oyuna giren Zlatan adam eksiltmeyi beceremedi, Pogba adam eksiltebiliyordu.

Bunların dışında emeği geçen, başta sahadaki futbolcular olmak üzere herkesi tebrik ediyorum. Fenerbahçe sen bizim gururumuzsun!

Erol Yoldaş diyor ki:

• Tribünde olay çıkartanları taraftar ayıplasın.

• Türk oyuncu ve Türk hocalar desteklensin.

• Hakemler alkışlansın.

• Küfür yok. Şiddet yok!

• Maçlara çocuklar gelsin.

• Bank Asya, 2. Lig ve 3. Lig maçlarını ulusal kanallar yayınlasın.

• Sahada 1, yedekler arasında 3, alt yapıdan yetişen oyuncu zorunlu olsun.

• Oyunu soğutma, yerden kalkmama, vakit geçirme hareketlerine prim vermeyin.


Köşe Yazıları Haberleri

Yorum