Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut'tan çarpıcı açıklamalar

Metehan Nazlı
127 kere okundu

Karabükspor

Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut'tan çarpıcı açıklamalar | Futbol - Karabükspor Haberleri

Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut Fenerbahçe maçını değerlendirdi. Tankut, 'Maç keşke 11'e 11 oynansaydı da biz 7-0 yenilseydik.' dedi.

Tankut yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile deplasmanda oynadıkları ve 5-0 gibi farklı skorla kaybettikleri maçın hemen başında aleyhlerine verilen penaltı ile geriye düştüklerini ve basit hatalarla gördükleri kartlarla maçı eksik tamamladıklarını vurguladı.

Maçta pozisyonlar bulduklarını ifade eden Tankut, "Maç dengedeydi. Pozisyonlar buluyorduk. Bir anda hatalı bir kararla penaltı golü yedik ve eksik kaldık. Bu durum maçın kaderini değiştirdi. Fenerbahçe gibi bir takımla deplasmanda hem geriye düşüp hem de eksik oynamak kolay olmuyor. Farklı bir skor ortaya çıktı ve bu durum bizi çok üzdü. Fenerbahçe maçı keşke 11'e 11 oynansaydı da 7-0 yenilseydik. 'Futbolda bunlar var' diye düşünerek artık önümüze bakacağız." diye konuştu.

Ligde şu ana kadar hep zirveye oynayan takımlarla karşılaştıklarını belirten Tankut, "Bu sezon sırlamada hep üst sıralarda kendisine yer bulan Bursaspor ile oynayacağız. Çok güçlü ve kaliteli bir ekip. Deplasmanda çok iyi oynuyor. Bizde sahamızda iyi oyun sergiliyoruz. Bu maça iyi hazırlanarak, galibiyetle sahadan ayrılmak için elimizden geleni yapacağız. Bursaspor'u yenerek puansız geçtiğimiz son iki haftayı unutmak istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.


Karabükspor Haberleri

Yorum